| ViseUitateSiPierduteInAmintiri a întrebat:

Heii :*

Am si eu o mica problema.Deci ma joc metin.Aici mi-am facut un iubit.De cateva zile ma tot ignora, intra pe mess si peste 1-2 ore isi aduce aminte ca sunt pe mess si ma baga in seama.Ma deranjeaza foarte mult. El a luat ban si a spus ca nu se mai apuca.Ieri i'am dat emotii unui amic sa'i dau o palma ca ma enerva si el mi-a dat kiss. I'am zis acestui amic ca'l iubesc, dar nici eu nu stiam ce fac deoarece acum 2 zile am visat ca iubitul ma inseala cu o panarama si pur si simplu am luat'o raznastraight face. O panarama ce o credeam amica i'a zis fostului meu iubit ca ma sarutam cu acel amic si a intrat pe metin si a inceput sa se ia de mine[esti o cwrva. ]. Il iubesc enorm, i'am explicat ce s-a intamplat. Mi'a zis ca ma iubeste pur si simplu nici nu stiu ce sa credstraight face Sufar enorm pentru un jocsad daca ne'am cunoaste as zice, dar nici nu ne cunoastem. El este dintr'un oras, eu din altu.Stam departe unu de altu deci nu avem cum sa ne intalnim.Panarama asta [cwrva metinului]radea k o proasta cand fostul iubit ma injura. O suportam dar acum am vazut cat de cwrva e si o urasc enorm, la fel si eastraight face pe mine.Nu stiu daca mai ma impac cu el, dar pur si simplu o sa'i duc foarte mult dorul sadpentru ca am multe sentimente pentru el cu toate ca nu ne cunoastem. Dintr'un joc ajungi sa suferi.Intrebarea este : Oare tine la mine? Pentru ca eu nu cred. Putea sa vorbeasca calm si sa ma bage in seama nu dupa 2 ore dupa ce a intrat straight face. Mi'a zis sa'i zic adevarul si i l'am zis. Dupa ce i'am zis mi-a zis"bine pa". Mi'a zis ca ma iubeste.Si cand am vrut sa'l intreb daca el chiar tine la mine a iesit. Ce sa faccrying. Pur si simplu imi vine sa ma sinucidcrying pentru ce? pentru un baiat pe care nici nu-l cunosccrying. Sunt foarte sensibila. daca ma raneste cineva sufar enorm.Aseara cand ne'am certat am plans de nu ma opreamcrying.

Helppcrying

Mersi. :* fundita :* sad

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Renunta la joc si incearca sa iesi mai des pe afara, sa-ti faci prieteni reali.
Sincer, e foarte amuzanta povestea! laughing Deja cred ca poti incepe un hobby, sa scrii povesti - activitate ce este chiar creativa ci nu risipa de timp.

O sa-ti para rau pentru timpul pierdut in copilarie. Fa totul cu rost si mai ales, cu masura. Jocul asta te schimba! Intreaba-te: Oare merita?

160 răspunsuri:
| CiufMadalin2002 a răspuns:

Sinucide-te

| Problemx a răspuns:

Wow gasesteti o viata! rolling eyes

| bancastefan a răspuns:

Auzi dar daca sa purtat urat cu tine spune-i asta incearca din vorba in vorba in asa fel incat sa il incurci si voi sa faceti pace din nou:-)

| Adris4 a răspuns:

*Forever Alone*.

| andreutz1945 a răspuns:

Deci aia care ia spui ca te-ai sarutat e o cwrva impelitata si vacara! asa.Pai cerei nr de telefon la iubitul tau si spune-i mai clar ce sa intampalt... Fundita?

| dulicabianca a răspuns:

Nu mai suferi atat pentru un joc! dac ai zis ca nici nu-l cunosti dc mai suferi si uite un sfat : NU mai pune chesti din astea la suflet, incearca sa fi mai dura si mai insensibila.Ori ce iti zice sa-i zici si tu! Incearca!

| dulicabianca a răspuns:

Nu mai suferi ATAT
pentru un joc! dac ai zis ca nici nu-l cunosti dc mai suferi si uite un sfat : NU mai pune chesti din astea la suflet, incearca sa fi mai dura si mai insensibila.Ori ce iti zice sa-i zici si tu! Incearca!

| dulicabianca a răspuns:

Nu mai suferi atat
pentru un joc! dac ai zis ca nici nu-l cunosti dc mai suferi si uite un sfat : NU mai pune chesti din astea la suflet, incearca sa fi mai dura si mai insensibila.Ori ce iti zice sa-i zici si tu! Incearca!

| ViseUitateSiPierduteInAmintiri explică:

Aveti dreptate dar pur si simplu parca il cunosc de ani buni straight face. Parca il cunosc in realitate pur si simplu nu mi'l poate scoate din minte straight face.Am incercat sa ma las de meitn sa uit de toti dar nu pot crying. Stiu ca este un joc dar 5 luni petrecute impreuna pe metin chiar nu e asa usor de uitatstraight face crying Ce sa mai fac crying Pur si simplu abia ma tin pe picioare, ma doare capu de mor, numai la el ma gandesccrying(

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru ViseUitateSiPierduteInAmintiri):

Ce metin joci? Si acu sa iti raspund la intrebarea ta cu o intrebare Merita sa plangi dupa cineva pe care nu l-ai tinut niciodata de mana? Dupa cineva care nu tea luat in brate si nu iai simtit caldura spunanduti sunt aici langa tine? Cine stie ce panarama e nu are rost sa plangi si sa suferi am trecut si eu prin asta acum imi dau seama cat de proasta eram. Pur si simplu nu merita sa suferi dupa un necunoscut ca pana la urma cam asta e. și in legatura cu acea fata care rade de tine nu trebuie SA bagi in seama ce spune nu te cunoaste nu stie cum esti cu adevarat vorbeste doar ca sa se afle in treaba. In fata monitorului toti sunt mari si tari pana ii vezi fata in fata si fac pe ei de frica cand le dai o palma (Nu toti cei care se comporta ca fata de care ai zis tu) Sper ca ti-am fost de ajutor!

| BeastMaster a răspuns (pentru ViseUitateSiPierduteInAmintiri):

Vai de minerolling on the floor nu stiu ca ma voi putea opri din ras! Vai ce poveste romanticarolling on the floor Sa cad de pe scaun nu alta. Poi daca tot iti vine se te sinucizi...fa-o. nu mai ocupa spatiu degeaba si curma-ti durerea de cap.rolling on the floor Zau asa mai iesi si tu din casa.

| florinmare89 a răspuns (pentru ViseUitateSiPierduteInAmintiri):

Dabia 5 luni eu 6 ani joc de la 5 ani

| ViseUitateSiPierduteInAmintiri explică:

Am uitat sa zic ca acest amik tine foarte mult la mine...are la status ''te iubesc'' chestii d'astea.cum sa'i explic ca'l iubesc ca pe un amic atat si ca tot ce s-a intamplat pe metin nu a fost adevarat adica... aveam draci si nu stiam ce sa fac :-s

Ce naiba sa mai fac :-s?

| ViseUitateSiPierduteInAmintiri explică:

Mda.prea mult metin DAUNEAZA. odata ce ai inceput sa joci e greu sa te mai lasi=]]

| Bstyl_Fredy_1994 a răspuns:

Sall eu cred ca te pot ajuta ma poti baga la mea caderefredy plz

| Bstyl_Fredy_1994 a răspuns:

Hei fata te pot ajuta eu daca vr sa-ti dau un sfat si ceva si poate chiar ajungem prieten mesul meu este caderefredy eu chiar vr sa te cunosc

| Bstyl_Fredy_1994 a răspuns:

Vrei sa fim prieteni baga-ma pe mes caderefredy nu vei

| Iubesc_EU_1995 a răspuns:

Stiu ca suferi pentru ca si eu am pătit ca iubitul meu din realitate sa mă insele cu prietena mea cea mai buna dar te rog ridicati fata in sus si nu mai plange uita-l cum i-am uitat si eu pe aceii nesimtiti fa-ti un alt iubit pe care sa il cunostii si pe care il poti saruta cum mi-am facut si eu.Viata n-are de ales! E scurta! In ea Rade si Distreazate! Ca doar una e! Nu risca pentru altii!

| DavidBecham a răspuns:

Salut ai sam dai numarul tau de telefon sau facebook-ul tau sau idul de mess
te rog

| Florin_Enache_1993 a răspuns:

Copii dar mai grav e ca sunt copii prosti

| IoNNNNuTz a răspuns:

Tu ori esti proasta ori esti nebuna laughing)) sa suferi pentru asa ceva?! s-a ales praful de lumea asta -_-

| Adrriyan a răspuns:

Buna.Joc si eu metin si inteleg cum este.Pur si simplu da-i pace.Intoarce-i favoarea (banul se rasplateste cu acelasi ban).Fa-te si tu dupa o ora doua ca nu-ti pasa, si doar dupa ce-i pasa vorbeste cu el si asa cum ar veni limitat ca si cum ai vorbi cu altcineva. Sper sa-ti fie de folos.big grin

| Raul_5441 a răspuns:

Isus te iubeste! ^^
Nu-ti irosi viata asa.

| Andrei13200 a răspuns:

NBu merita sa-ti pierzi copilaira cu metin2 e cea mai tampenie de joc si pe ala dal incolo ca e cu capu rolling on the floor ok

| nocolici400 a răspuns:

Nuti face griji sigur esti frumoasa si nu trebuie s-a te superi pentru cineva face rau ca nu te iubeste eu cred ca esti frumoasa:*.

| nocolici400 a răspuns:

Nuti face griji sigur esti frumoasa si nu trebuie s-a te superi pentru cineva face rau ca nu te iubeste eu cred ca esti frumoasa:*.Sa ma crezi pupici frumoaso:*.

| xXxAnDuTzUxXx a răspuns:

Buna,
Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie decat ca eu sunt baiat si m-am indragostit de o fata enrom de mult... povestea este foarte asemanatoare cu cea a ta. Daca vrei sa vb despre acesta da-mi add alex_andu225...sa`mi spui ca esti de pe TPU ca sa stiw happy

| MihaiXppmX a răspuns:

Deci din ce am citit, si din raspunsuri o inceput sa-mi placa de TINE laughing SO STRANGE!

| madytza96 a răspuns:

Si eu in momentul de fata sunt cam tot in aceeasi situatie...si eu sufar.parerea mea e ca metinul e dragut si deoarece ai gasit pe cineva acolo si te-ai atasat foarte tare incearca sa treci peste. daca chiar acel baiat nu te prea baga in seama ar trebui sa te indepartezi de el."speranta nu moare niciodata".eu zic sa mai stai sa vezi cum decurg lucrurile

| DjGrEcU a răspuns:

Toti pe net sunt mari si tari dar in realitate... doar ceii ce il cunosc stie cine este parerea mea sa nu iti faci iubiti pe net... fa-ti in sat/cartierul tau sau cartierul vecin dar sa cunosti putin persoana.

| KaryKaryna a răspuns:

Uite si eu joc metin si crede-ma nu trebuie sa pui suflet pentru un baiat care nici macar nu iti aduce aminte de tine sau nu ar trebui sa pui suflet intr'o relatie virtuala daca el chiar te iubea imediat cum vedea ca intrii pe mess trebuia macar sa te salute dar cum el nu a reactionat bine ar fi ca nici tu sa nul mai bagi in seama happy asa consider eu daca tu crezi ca ar fi bine in alt mod >:d<

| Andras_Razvan_1997 a răspuns:

Impuscate happy Am impresia ca ai vreo 10 ani...

| RaulCr7 a răspuns:

Hei si eu ma joc metin da scuze esti chiar asa de proasta ce vr sa faci sa te omori? in plus jocul metin2 nu-i creat pentru sa ai gagici poti sa faci si asta da mami mult ii de luptat facut iteme... in plus daca vr sa te joci un joc de iubiti si chat aici ai unu: imvu. s-ar putea sal cunosti multi de aici din TPU il stie