| ViseUitateSiPierduteInAmintiri a întrebat:

Heii :*

Am si eu o mica problema.Deci ma joc metin.Aici mi-am facut un iubit.De cateva zile ma tot ignora, intra pe mess si peste 1-2 ore isi aduce aminte ca sunt pe mess si ma baga in seama.Ma deranjeaza foarte mult. El a luat ban si a spus ca nu se mai apuca.Ieri i'am dat emotii unui amic sa'i dau o palma ca ma enerva si el mi-a dat kiss. I'am zis acestui amic ca'l iubesc, dar nici eu nu stiam ce fac deoarece acum 2 zile am visat ca iubitul ma inseala cu o panarama si pur si simplu am luat'o raznastraight face. O panarama ce o credeam amica i'a zis fostului meu iubit ca ma sarutam cu acel amic si a intrat pe metin si a inceput sa se ia de mine[esti o cwrva. ]. Il iubesc enorm, i'am explicat ce s-a intamplat. Mi'a zis ca ma iubeste pur si simplu nici nu stiu ce sa credstraight face Sufar enorm pentru un jocsad daca ne'am cunoaste as zice, dar nici nu ne cunoastem. El este dintr'un oras, eu din altu.Stam departe unu de altu deci nu avem cum sa ne intalnim.Panarama asta [cwrva metinului]radea k o proasta cand fostul iubit ma injura. O suportam dar acum am vazut cat de cwrva e si o urasc enorm, la fel si eastraight face pe mine.Nu stiu daca mai ma impac cu el, dar pur si simplu o sa'i duc foarte mult dorul sadpentru ca am multe sentimente pentru el cu toate ca nu ne cunoastem. Dintr'un joc ajungi sa suferi.Intrebarea este : Oare tine la mine? Pentru ca eu nu cred. Putea sa vorbeasca calm si sa ma bage in seama nu dupa 2 ore dupa ce a intrat straight face. Mi'a zis sa'i zic adevarul si i l'am zis. Dupa ce i'am zis mi-a zis"bine pa". Mi'a zis ca ma iubeste.Si cand am vrut sa'l intreb daca el chiar tine la mine a iesit. Ce sa faccrying. Pur si simplu imi vine sa ma sinucidcrying pentru ce? pentru un baiat pe care nici nu-l cunosccrying. Sunt foarte sensibila. daca ma raneste cineva sufar enorm.Aseara cand ne'am certat am plans de nu ma opreamcrying.

Helppcrying

Mersi. :* fundita :* sad

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Renunta la joc si incearca sa iesi mai des pe afara, sa-ti faci prieteni reali.
Sincer, e foarte amuzanta povestea! laughing Deja cred ca poti incepe un hobby, sa scrii povesti - activitate ce este chiar creativa ci nu risipa de timp.

O sa-ti para rau pentru timpul pierdut in copilarie. Fa totul cu rost si mai ales, cu masura. Jocul asta te schimba! Intreaba-te: Oare merita?

160 răspunsuri:
| xgd a răspuns:

Si eu joc metin si asa patim noi fetele war, ninja, sura din cauza samancelor. pentru mine SAMANCA= curva, tarfa, vaca cu cabina, caine plouat, nu stiu ce vad baietii la ele doar niste tate mari [scuze limbajul ] si un par parca e o matura in wc straight face au o fata de catel plouat...si baietilor tot alea le plac X[ Orice metin ai juca vei vedea ca e descriminare intre caractere, toti striga ca n00bii : caut iubita samanca/ caut iubita [ nu sura] straight face straight face Eu m-am lasat de metin ca deja nu mai puteam de nervi;]

| Assassins a răspuns:

Esti proasta e un joc tu nu gandesti ai creieru cat o nuca e un joc nu e altceva vad ca pentru tine e real...thoamne ce proasta esti

| R73 a răspuns:

Frate nu va mai faceti iubiti sau iubite in joc. ala e decat un joc u ai cum sa s ti cum arata... si cum dracu sa iti bagi sentimentele intr-un joc?laughing eu joc metin2 sunt casatorit dar cu un alt caracter de al meu pentru a ma teleporta mai repedelaughing Cum a zis maryana iesi pe afara si fa-ti prieteni REALI happy

| madytza96 a răspuns:

Si eu in momentul de fata sunt cam tot in aceeasi situatie...si eu sufar.parerea mea e ca metinul e dragut si deoarece ai gasit pe cineva acolo si te-ai atasat foarte tare incearca sa treci peste. daca chiar acel baiat nu te prea baga in seama ar trebui sa te indepartezi de el."speranta nu moare niciodata".eu zic sa mai stai sa vezi cum decurg lucrurile

| xXxAnDuTzUxXx a răspuns:

Buna,
Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie decat ca eu sunt baiat si m-am indragostit de o fata enrom de mult... povestea este foarte asemanatoare cu cea a ta. Daca vrei sa vb despre acesta da-mi add alex_andu225...sa`mi spui ca esti de pe TPU ca sa stiw happy

| Andras_Razvan_1997 a răspuns:

Impuscate happy Am impresia ca ai vreo 10 ani...

| SteffEhoSteff a răspuns:

Nu trebuie să te iei după toți ok? Dacă te-ar fi iubit cu adevărat nici nu iar fi pasat de ce ar fi zis aia. Pa big grin

| Florin_Enache_1993 a răspuns:

Copii dar mai grav e ca sunt copii prosti

| No_Puya_1996 a răspuns:

Stii ce imi place foarte mult?
Eu eram acel amic si mai stii ca eram cu 20 de lvl mai mic si il bateam mar pentru tine?:X:X:X

| No_Puya_1996 a răspuns:

Stii ce imi place cel mai mult?
Eu eram acel amic si mai stii ca eram cu 20 de lvl mai mic ca el si il bateam mar si ma faceam crud pentru tine? :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| No_Puya_1996 a răspuns (pentru maryana5):

Tu nu stii ce inseamna sa te apuci de un joc foarte fain nu?

| RaulCr7 a răspuns:

Hei si eu ma joc metin da scuze esti chiar asa de proasta ce vr sa faci sa te omori? in plus jocul metin2 nu-i creat pentru sa ai gagici poti sa faci si asta da mami mult ii de luptat facut iteme... in plus daca vr sa te joci un joc de iubiti si chat aici ai unu: imvu. s-ar putea sal cunosti multi de aici din TPU il stie

| andreutz1945 a răspuns:

Deci aia care ia spui ca te-ai sarutat e o cwrva impelitata si vacara! asa.Pai cerei nr de telefon la iubitul tau si spune-i mai clar ce sa intampalt... Fundita?

| shhhs a răspuns:

Sunt sigur ca inca tine la tine, incearca sa te razbuni pe scroafa aia si sa-i explici iubituluica a fost doar o neintelegere...

| shhhs a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva de genul...cand ma injura imi venea sa plang si am suferit ceva vreme dar dupa mi-a trecut...

| florinmare89 a răspuns (pentru ViseUitateSiPierduteInAmintiri):

Dabia 5 luni eu 6 ani joc de la 5 ani

| Jhony100 a răspuns:

Sunt oameni cu probleme care mor de foame nu au o casa... Si tu te plangi ca te o injurat ala pe metin2 fato revino la realitate nici macar nu va cunoasteti si oricum in realitate nu sunteti iubiti doar in joc sunteti iubiti asa ca fa-ti un iubit real din orasu tau care sa te viziteze sa iesiti in oras nu in joc unde nici macar nu sunteti iubiti pe bune

| FetitaCuTupeu a răspuns (pentru TooSexyForYou):

Si iop sunt norocoasa ca am scapat ca daca nu cred ca...

| RockyNr1 a răspuns:

Nu te agita atata stiu cu e si an primul rand e un joc si el a gresit ca te-a facut sa suferi din cauza unui joc stupid inteleg ce vrei sa zici dar ancearca sa uiti totul si sa gasesti pe alt cineva ca daca o tii tot asa o sa te distrugi cu mana ta si nu e bine sper sa mai daca nu ai pe nimeni care sati destainui setimentele ia id meu de mess si mai duscutam si sa ai cu cine sa vb sa te racoresti si tu pa pa pup

| IonutViliman1974 a răspuns:

Mai iesi si tu pe-afara!

| NeBuNaTiCuL12 a răspuns:

Doua cuvinte: esti nebuna!

| Danzzz55 a răspuns:

IQ? multimea vida.

| MihaiXppmX a răspuns:

Deci din ce am citit, si din raspunsuri o inceput sa-mi placa de TINE laughing SO STRANGE!

| Bstyl_Fredy_1994 a răspuns:

Hei fata te pot ajuta eu daca vr sa-ti dau un sfat si ceva si poate chiar ajungem prieten mesul meu este caderefredy eu chiar vr sa te cunosc

| Bstyl_Fredy_1994 a răspuns:

Sall eu cred ca te pot ajuta ma poti baga la mea caderefredy plz

| Bstyl_Fredy_1994 a răspuns:

Vrei sa fim prieteni baga-ma pe mes caderefredy nu vei

| andreionutzz a răspuns:

Nu mai pune asa mult la suflet ca nu cine stie ce... funda?big grin

| Mineツ a răspuns:

Bine, esti ciudata [imi placi happy ] si eu am jucat metin bine si acum mai joc cand gasesc cate un privat fain da asta nu conteaza Sa fiu sincera eu te inteleg chiar daca nu mi s-a intamplat niciodata straight face vorba lui GoodGuyOviCONTSUSPENDAT "In metin sunt doar monstrii, pe care l-ai nimerit?" dar eu nu iti sugerez sa te lasi de metin doar ca sa incerci sa joci doar cand te plictisesti (de ex cand ploua afara big grin) strictul necesar sa zic asa laughing dar nu ca sa stai si sa iti faci "iubit" sau mai stiu eu ce aa. si in legatura cu baiatul acela pe bune nu te mai gandi la el crede-ma o sa il uiti mai bine incearca sa intri la PC doar in wikend si sa te concentrezi doar pe scoala si pe viata reala crede-ma nu o sa iti lipseasca asa de mult calculatorul si pe metin intra doar sa faci lvl sau iteme sau bani dar nu pentru relati si cu amicul ala al tau daca il cunosti in real si va intelegeti incearca sa stai mai aproape de el si sa ii povestesti lui sa vorbiti Nu sti... poate o sa iti placa happy daca vr sa mai vb da-mi ID-ul tau sau daca ai facebook cautama Lissette Latchescu Ioana Norocwinking

| Pufar1ne a răspuns:

E cea ma mare prostie pe care am auzit-o pe metin sunt numai fraieri, prosti obsedati de aia care stau toata ziua pe joclaughing)cine stie ce Puradel e alahee hee

| iotasarbu a răspuns:

Buna. Dc suferi pentru un iubit asa de nebun care nu te iubeste mai bine fa-ti un iubit in realitate happy