| ViseUitateSiPierduteInAmintiri a întrebat:

Heii :*

Am si eu o mica problema.Deci ma joc metin.Aici mi-am facut un iubit.De cateva zile ma tot ignora, intra pe mess si peste 1-2 ore isi aduce aminte ca sunt pe mess si ma baga in seama.Ma deranjeaza foarte mult. El a luat ban si a spus ca nu se mai apuca.Ieri i'am dat emotii unui amic sa'i dau o palma ca ma enerva si el mi-a dat kiss. I'am zis acestui amic ca'l iubesc, dar nici eu nu stiam ce fac deoarece acum 2 zile am visat ca iubitul ma inseala cu o panarama si pur si simplu am luat'o raznastraight face. O panarama ce o credeam amica i'a zis fostului meu iubit ca ma sarutam cu acel amic si a intrat pe metin si a inceput sa se ia de mine[esti o cwrva. ]. Il iubesc enorm, i'am explicat ce s-a intamplat. Mi'a zis ca ma iubeste pur si simplu nici nu stiu ce sa credstraight face Sufar enorm pentru un jocsad daca ne'am cunoaste as zice, dar nici nu ne cunoastem. El este dintr'un oras, eu din altu.Stam departe unu de altu deci nu avem cum sa ne intalnim.Panarama asta [cwrva metinului]radea k o proasta cand fostul iubit ma injura. O suportam dar acum am vazut cat de cwrva e si o urasc enorm, la fel si eastraight face pe mine.Nu stiu daca mai ma impac cu el, dar pur si simplu o sa'i duc foarte mult dorul sadpentru ca am multe sentimente pentru el cu toate ca nu ne cunoastem. Dintr'un joc ajungi sa suferi.Intrebarea este : Oare tine la mine? Pentru ca eu nu cred. Putea sa vorbeasca calm si sa ma bage in seama nu dupa 2 ore dupa ce a intrat straight face. Mi'a zis sa'i zic adevarul si i l'am zis. Dupa ce i'am zis mi-a zis"bine pa". Mi'a zis ca ma iubeste.Si cand am vrut sa'l intreb daca el chiar tine la mine a iesit. Ce sa faccrying. Pur si simplu imi vine sa ma sinucidcrying pentru ce? pentru un baiat pe care nici nu-l cunosccrying. Sunt foarte sensibila. daca ma raneste cineva sufar enorm.Aseara cand ne'am certat am plans de nu ma opreamcrying.

Helppcrying

Mersi. :* fundita :* sad

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Renunta la joc si incearca sa iesi mai des pe afara, sa-ti faci prieteni reali.
Sincer, e foarte amuzanta povestea! laughing Deja cred ca poti incepe un hobby, sa scrii povesti - activitate ce este chiar creativa ci nu risipa de timp.

O sa-ti para rau pentru timpul pierdut in copilarie. Fa totul cu rost si mai ales, cu masura. Jocul asta te schimba! Intreaba-te: Oare merita?

160 răspunsuri:
| RaduLeo a răspuns:

Thoamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rolling on the floor)

| alecx4music a răspuns:

Cred ca le acorzi prea mult prin termenul iubit...
cuvantul potrivit este prieten, da' din cate am citit nici macar prieten nu iti este din moment ce te injura. Nu trebuie sa suporti toate prostiile altora. Sunt multi alti baieti care merita sa vorbesti cu ei. Instaleaza San Andreas si San andreas Multiplayer, roleplay si intra pe serverul B-zone (cel mai bun), fara monstrii, cu reguli mai stricte. Poate mai uiti putin de "iubitul" tau, Bafta si butonare placuta!

| TPULion a răspuns:

Cum te cheama?

| irisukka a răspuns:

Treci este singurul medicament:*

| irisukka a răspuns:

Ai da orice pentru un joc handicapat si eu m-am jucat dar m-am lasat.Da-l in pene de joc exemplu imvu un joc pentru prosti si pentru ala multi pun suflet dar na. Este un joc nu altceva! traiesteti viata! bucurate de ea pentru ca alti care au cancer ar da orice pentru ar mai trai

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Vai*

| VladStefan a răspuns:

Sincer...Este doar un joc.Dar dk sa plangi pentru o persoana care nici nu te-a vazut Sau te-a tinut de mana. Parerea mea este s incerci sa nu te mai gandesti la el treci peste ca si mie m-i s-a intamplat chiar acelasi lucru.maryana5 ti-a raspuns chiar foarte bine da a uitat sa spuna sa nu te gandesti la el ci la amici de-ai tai.Nu-i nicio rusine sa fii obsedat, Dar pierzi copilaria.

| Bitter a răspuns:

Dmn...copii din ziua d azi vegeteaza in fata calculatorului...get a lifelaughing

| Eu_4595 a răspuns:

Ai 6 ani in pl.m.Cum sa scrii asa ceva? Doamnestraight face

| Stefyyzxx a răspuns:

Renunta la joc si fa-ti prieteni reali si fa-ti ceti place.Eu m-am lasat pe metin am avut lv 44, 34, 35,34,29,69 si am luat ban.E o porcarie metinu.Am luat ban din cauza unui copil care ma parat la gm ca am injurat.Doar pentru ca era gelos ca aveam itme+9.

| dulicabianca a răspuns:

Nu mai suferi atat pentru un joc! dac ai zis ca nici nu-l cunosti dc mai suferi si uite un sfat : NU mai pune chesti din astea la suflet, incearca sa fi mai dura si mai insensibila.Ori ce iti zice sa-i zici si tu! Incearca!

| dulicabianca a răspuns:

Nu mai suferi ATAT
pentru un joc! dac ai zis ca nici nu-l cunosti dc mai suferi si uite un sfat : NU mai pune chesti din astea la suflet, incearca sa fi mai dura si mai insensibila.Ori ce iti zice sa-i zici si tu! Incearca!

| dulicabianca a răspuns:

Nu mai suferi atat
pentru un joc! dac ai zis ca nici nu-l cunosti dc mai suferi si uite un sfat : NU mai pune chesti din astea la suflet, incearca sa fi mai dura si mai insensibila.Ori ce iti zice sa-i zici si tu! Incearca!

| PokeEdy a răspuns:

Mda.3 ani din astia 10 risipiti degeaba.Ar trebui sa nu patesti ca mine cam fost si eu obsedat d metin si crede-ma na meritat.Acum joc 4Storylaughing.
A da si ciudat si psiholog

| Dia a răspuns:

Nu te supara dar esti ciudata thinking

| Raul_5441 a răspuns:

Isus te iubeste! ^^
Nu-ti irosi viata asa.

| shadow18 a răspuns:

Mda. Si eu ma joc metin.
Imi place dar nu-s dependent. Sfatul meu este : sa n-uti faci un iubit intr-un joc daca nu-l cunosti si in realitate. Mult noroc.

| FlorineLuLe a răspuns:

Get a life.

| Cartita a răspuns:

Pe ce server joci? Daca joci pe Leonis spune si mie numele in joc.

| haicumine21 a răspuns:

Ce prostie! Fato e doar un joc

| george1233 a răspuns:

Deci tu esti indragostita de un tip pe care nici nul cunosti laughing iti spun sa iti faci si tu un prieten pe care sa-l cunosti. de unde sti tu ca ala de in spatele PCului nu era un bosorog ambulant oriku daca mai vrei sami spui cv. baga adresa asta de email: moldoveanugeorge34

| r0xx a răspuns:

Mda intr-adevar asta e foarte nasolhappy; si eu joc metin2 fun si am suferit exact acelasi lucrutongue; prima data am cunoscut un baiat care m`a ajutat foarte mult cu itemele,ne intelegeam foarte bine si am ajuns sa fim impreuna(in joc):X; apoi ne-am certat din niste probleme, aceasta cearta m`a pulversat foarte mult pentru ca am ajuns sa tin mult la el si totusi inca ne intelegeam si ne intelegem foarte bine; el si-a facut o iubita si eu a intalnit pe altcineva si totusi daca la`si vedea in preajma altei fete asi suferi, cu toate ca nu mai suntem impreuna.Da intr-adevar e doar un joc dar pui suflet la tot ceea ce faci si te indragosteti fara sa vrei de persoane pe care nici nu le cunosti s parca simti ca il cunosti de ff mult timpbatting eyelashesasta e viata...cu bune cu rele trecem mai departe. sper ca ti-am fost de folos si tine minte:"Prin dragoste comportament, vorbe, fapte se dovedeste adevarata prietenie:X

| mariusceltare123 a răspuns:

Intra pe contul lui si spune-i ca e un prost cum ti-a zis si cie curvahappy

| OmuMinune a răspuns:

Deci daca face asa la un joc voi va dati seama ca asta tota se taie cu lama in realitaterolling on the floor

| 0LeHeL0 a răspuns:

Sal vroiam sa-ti zic ca licu619 zice bine doar ca si eu joc mt2 si nu ma pot lasa dar nul i-as asa de serios de ex: pe metin2moon am avut de 5 ori 255 si mi-a dat pe toate ban si ce am facut nimic nu am plans nimic sfat:nu-l lua in serios

| Andrei13200 a răspuns:

NBu merita sa-ti pierzi copilaira cu metin2 e cea mai tampenie de joc si pe ala dal incolo ca e cu capu rolling on the floor ok

| Rebeeca17 a răspuns:

Tu esti din blaga?rolling on the floor

| xgd a răspuns:

Sfatul meu e sa nu iti faci iubiti in metin2, pentru ca toti te lasa... Am observat ca baietzilor le plac samancele [ kurwele pe limbajul mew ] dar mam facut sura. Am gasit un baiat care a tzinut ft mult la mine dar s-a lasat :[ M-am facut samanca [ doar asa. de plikti] si mi-am facut itm ft tari;]big grin astia tot imi dadeau pm ca disperatii sa fiu k ei dar nu am acceptat. dc? daca stiu sa fac itm la ce imi trebuie iubit? oricum pe alt metin m-am facut samy si tot m-a lasat pentru alta in fata mea, doar asa... sa ma faca sa sufar. Asa ca fa-ti iubit in reality k e mai bine :X oricum SAMANCELE SUNT TARFE asa ca nu fi supy din cauza aleia kiss

| leonardrd a răspuns:

Sa iti spun ceva si o sa iti fie de folos:daca e un prieten sau din orasul tau ii propui o intalnire! Chiar daca nu-l cunosti
te rog FUNDITA PLZZ!
ACUM MI-AM FACUT SI EU CONT.

| Iubesc_EU_1995 a răspuns:

Stiu ca suferi pentru ca si eu am pătit ca iubitul meu din realitate sa mă insele cu prietena mea cea mai buna dar te rog ridicati fata in sus si nu mai plange uita-l cum i-am uitat si eu pe aceii nesimtiti fa-ti un alt iubit pe care sa il cunostii si pe care il poti saruta cum mi-am facut si eu.Viata n-are de ales! E scurta! In ea Rade si Distreazate! Ca doar una e! Nu risca pentru altii!