| CristiiMușat a întrebat:

Heii, am si eu o nelamuriree. eu si prietena mea, virgini amandoi (16 si 17 ani), ne-am hotarat sa ne incepem viata sexuala. seara la mine in camera, la un pahar de cola, am luat-o incet cu grija, am excitat-o cu mangaieri, cu saruturi, dar am avut o problema. nu mi s-a sculat aproape deloc. dupa o saptamana am incercat si cu o colega de clasa dar tot asa, nu mi s-a sculat. credeti ca am vreo boala? imi puteti da un sfat, ceva?

Răspuns Câştigător
| CheLoo23 a răspuns:

Frate problema ta este simpla incerc sa spun totul ca sa intelegi exista 2 probleme la tine...
1. ori te-ai masturbat prea mult timp si de prea multe ori ca atunci cand ajungi sa ai un contact sexual sa nu mai ai acea "dorinta" de a face si pur si simplu vrei dar nu te ajuta "ciocanu"
2.probabil ca esti prea stresat sau prea obosit sau poate unpic racit adica ma refer te doare ficatu sau te inteapa rinichi sau ai fost lovit in "puta" chesti din astea e firesc tot ce vreau sa iti explic este ca este o problema cu ceia ce ai tu ma refer ca altu cred ca ar rupe patu daca ar avea sansa ta si sa fie sanatos happy
mergi cu cea mai mare incredere la un doctor Urolog dupa ce iti va spune acel doctor ce ai pun pariu ca vei rasufla mai usor happy bye bro Craciun Fericit

| CristiiMușat explică (pentru CheLoo23):

Cred ca stresul a fost problema :s mersi frumos, Craciun fericit si tie! happy

| CheLoo23 a răspuns (pentru CristiiMușat):

Mult noroc in continuare happy

22 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar gagica era misto măcar?

| RAY a răspuns:

Intrebarea e te masturbezi? daca vezi un film porno ti se scoala? esti virgin? ai mai facut, explica si tu sa stiu ce ai

| Kiddy1998 a răspuns (pentru RAY):

Ce ar trebui sa faci sa nu ajunsi in situati de genul asta? Sa te masturbezi mai mult sau? ma poti ajuta? nu intreb la misto. Daca sti ajuta-ma mersi &_&

| RAY a răspuns (pentru Kiddy1998):

Eu am raspuns la baiatul de mai sus tu ce probleme ai

| CristiiMușat explică (pentru RAY):

Cand ma masturbez, sau ma uit la filme porno mi se scoalawinking am spus ca sunt virginwinking

| RAY a răspuns (pentru CristiiMușat):

Te atrage fata aia sexual?

| neutrino a răspuns:

Cola dauneaza grav sanatatii, si iata dovada!

| Felys a răspuns:

Posibil sa fi extrem de emotiv si fix cand ai mai multa nevoie de ea te lasa la greu, lasa cola si bea un pahar de vin, mai scade din emotii si pe moment ajuta, dar un pahar nu insemna decat un pahar, sa nu te intinzi la mai multe ca efectul este similar cu ce ai mai patit

| CristiiMușat explică (pentru Felys):

Mi s-a mai spus sa incerc vinul. si o sa fac asta data viitoare, mersi happy

| Alcyon a răspuns:

Stai putin? Iti inseli prietena, cu colegele?

| mgtow a răspuns (pentru Alcyon):

Poate de aia nu i se scoala ca sa nu insele deloc. Baiete Dumnezeu te vede si nu te lasa mai ales e devreme la varsta care o ai.

| Danysan a răspuns:

Ori ai exagerat cu Masturbarea ori fetele care ai incercat cu ele nu au stiut sa te faca sa sari in sus de placere.Te asigur ca daca dai de una care nu se dezlantuie si ea iti trece to chefu si nu ti se mai scoala.Mai e vb si de atractie aici ca daca nu iti place de ea e normal sa nu ai chef sa o face-ti.Lucrati mai mult la Preludiu, ma refer sa aiba tinute sexi si cel mai Important e sa stai calm si nu cu grija ca te prinde cineva. Undeva sa fiti doar voi doi si sa aveti tot timpu nu sa fiti pe garba. Daca nu merge nici asa incearcas a o convingi sa iti faca oral ca nu se poate sa nu te ia cu toate alea de la asa ceva. Daca nici asa nu merge mergi la un Medic Urolog.

| Exilee a răspuns:

Da. Sub niciun chip sa nu faci asta, mai ales in aceasta zi sfanta!
In loc sa faci si tu plimbari cu ea in parc/patinoar/biserica ( de ce nu? ), vreti sa va pierdeti inocenta? Ce pierzi daca mai astepti? NIMIC! Ce pierzi daca o incepi acuum? Multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat cu o colega de clasa? o inseli sau ce laughing ma rog, uitate la filme porno sa vezi daca ti se scoala, daca nu, inseamna ca ai o problema sad

| CristiiMușat explică (pentru anonim_4396):

La filme mi se scoala thinking

| Hitback a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))) uita-te la filme porno

| Exilee a răspuns (pentru Hitback):

Urat sfat!

| Vi003 a răspuns:

Du-te si mananca piftie, e Craciunul, lasa nebunu'!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Consider ca la tine totul e psihic.
Nu e acel ceva, ca la filmele porno.

| Christian826 a răspuns:

Probabil ca fata e problema ca nu e de genuyl tau daca incerci cu alte fete si nu cu ea spune-i sa faca stii tu ce cu gurita si o sa mere