| BudincaDeCiocolata a întrebat:

Heii TPU:*. Am o mica problema...laughing. Cand vreau sa stiu cv cum ar fi daca vreau sa stiu daca ma place cineva spun ca daca nu fac --- de pucte la jocul respectiv nu ma place respectivu` si daca nu fac pctele respective ma intristezlaughing sau daca u va incepe acum episodu` ala nu stiu ce...etc.vreau sa ma ajutati sa scap de astalaughing

3 răspunsuri:
| Silyca a răspuns:

Asa am fost si eu pana s-a tinut o fata dupa mine si nu ma lasa impace si am uitat complet de joculetul ala grrrrr!:@

| TheFlower a răspuns:

Pff si eu eram asa...Imi inchipuiam ca daca fac ceva se va adeveri alcevahappyNu te mai gandi la asta.

| JustFloryn a răspuns:

Asa am fost si eu acum vreo 4-5 ani cand aveam 11-12 anihappy... eu cu timpul am inceput sa am alte activitati si sa nu ma mai gandesc la acest jochappy... eu as zice sa iti gasesti cv de lucru cand iti vine sa te gandesti la jocul alahappy