| Ancien a întrebat:

Hello :*
Am o problema grava x_X
Deci intr-o zi de scoala. eu si k un baiat ne-am luat in bratse si ne-am pupat pe obraz laughing dar nu eram impreuna totusi toti imi ziceau (numele lui de familie) oana si ma deranja dar au terminat asta cand o coelga a facut un test k alta fata si k baiatu ala si se potriveau devil apoi ziceam toti (numele lui de familie) Laura laughing
ideea e ca mie mi-a placut de baiatu ala. si acum credeam ca nu-mi mai place dar nah. ink imi place de el. dar nu stiu sig despre mine sunt timida si nu-s prea sigura pe mine :-s
siiiiii... la scurt timp ma jucam metin2hammer si am facut o poza k unii si 2 pr si o zis un baiat sa i dau si lui poza. apoi ne-am dat messu si am inceput sa vb pe mess. si in final m-a intrebat de cine imi placE?
k greu i-am zis ca de el apoi am aflat ca si lui i place de mine. si pe fun tot ne sarutam laughing acum nu stiu pe cine sa aleg. straight face colegu ala? sau pe baiatul ala k care vb pe mess?
funda si nu faceti misto e serios puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| crissyyo a răspuns:

Cred ca inima ta decide cel mai bine... invata s-o asculti! si de acord, nu juca pe 2 fronturi ca intr-un final tot se afla, gandeste-te pe cine vrei alaturi de tine, gandeste-te la viitor, invinge-ti timiditatea pentru ca timiditatea e doar o temere de a te cunoaste pe tine si cei din jur! fa bine si asculta-ti inima. Baftaaa :*:*

| sniper2998 a răspuns:

In ziua de azi isi fac cont si copiii de 4-10 anistraight face

| ZakkyRock2 a răspuns:

Alege-l pe ala care il cunosti mai bine si cu cel care esti acum si nu incearca sa joci la 2 maini ca ai sai pierzi pe aman2

| ZakkyRock2 a răspuns:

Si ce nume ai pe hammer?

| Ancien explică (pentru ZakkyRock2):

Ma chema SomeLicious dar nu mai joc ca imi da eroare straight face

| ZakkyRock2 a răspuns (pentru Ancien):

Ce windows ai?

| Ancien explică (pentru ZakkyRock2):

| ZakkyRock2 a răspuns (pentru Ancien):

Dai click dreapta si dai run as administrator

| Ancien explică (pentru ZakkyRock2):

Ma imi da eroare la conectare straight face

| ZakkyRock2 a răspuns (pentru ZakkyRock2):

Da e din cauza windows ca asa imi facea si mie

| Sebasteano a răspuns:

Ial pe colegu ca ii mai sigur
cine stie cati ani are ala de pe mess
poate avia chiar si 6 ani
nu ai de unde sa stii

| D4ni3l a răspuns:

Colegu tongue