| babyloving a întrebat:

Am o nedumerire:Eu plac un baiat si i-am spus de ceva vreme si totusi nu se intampla nimic.Azi la ora de sport a primit un 6 si a inceput sa planga si chiar nu stiu de ce.Ei bine pentru ca nu imi placea sa il vad asa am mers si l-am consolat pana si-a revenit, dar apoi nici nu a mai vorbit cu mine.De ce nu a mai vorbit cu mine?

FUNDA!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S a rusinat baiatul ca l-ai vazut plangand ca a luat nota mica

| neutrino a răspuns:

Omul potrivit la locul potrivit. Tu nu ai fost omul potrivit.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poate ca el nu simte la fel si nu a vrut sa stea cu tine ranindute ca nu simte la fel.Desi asa cred, mai bine intreaba-l deoarece poate am spus gresit.
O zi buna!

| papyto53 a răspuns:

laughing)) ciudat baiat. eu zic sa cauti altulwinking

| babyloving explică (pentru papyto53):

Nu e asa de usor pe cat crezi sa renunti la unul pe care chiar pot sa zic ca il iubesti.

| ladydydybizarre a răspuns:

Stiu ca si baietii plang cateodata ca nu sunt chiar de piarta (in totalitatebig grin) dar totusi pentru un 6 ...intr-adevar cred ca se simtea prost plangand si tu consolandu-l... icearca sai vorbesti, sa gasesti subiecte noi, sa razi, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimc