| SweetChildOAxls a întrebat:

vreau sa vorbesc cu un baiat despre serialul Supernatural. imi puteti spune ce anume as putea sa il intreb?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Intreaba-l care-I personajul sau preferat, care ii se pare ca e mai bun dintre Dean si Sam, care e sezonul lui preferat, daca dean si sam o sa isi revada parintii la finalul sezonului, etc.
dar daca nu stii despre ce este vorba s-ar putea sa te prinda cu o intrebare si nu ai sa stii sa ii raspunzi eu zic sa te uiti la serial ca e foarte misto

| SweetChildOAxls explică (pentru 1Q):

Multumeeesc >big grin

| MirkwoodLeviathan a răspuns (pentru 1Q):

Care părinţi? laughing

| SweetChildOAxls explică (pentru MirkwoodLeviathan):

Aia morti laughing dar a fost buna ideea cu ce o sa se intample la final