| Katherrine a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult.Nici nu mai stiu cum ne-am cunoscut. Vorbeam prin mesaje cu el, dar era destul de sec.Intr-o zis brusc m-a chemat afara doar noi doi si am vorbit cu el, am incercat sa ne cunoastem.Imi tot vorbea de o fata si m-am simtit cam prost.A zis ca-i place de ea, dar nu crede ca i-ar da vreo sansa pentru ca ea e mai mare cu un an sau doi ca el.Imi raspundea la niste intrebari care imi dadeau de inteles ca ma place, iar dupa raspundea la altele care imi dadeau de inteles ca nu ma place.Am stat gen 2 ore si dupa l-au sunat ceva prieteni si a zis ca e prin oras si ei l-au intrebat cu cine si el a zis ca-i singur.M-a cam suparat, de ce nu a zis ca e cu o fata? Dupa nu am mai vorbit deloc.Ma asteptam sa imi trimita macar un mesaj, dar nimic.Acum cand ma vede la liceu se uita la mine destul de insisten, dar de abia ne mai salutam.Ce sa fac? Cum sa ma apropii de el? Are stil de rapperas rebel, fumeaza si e si rocker in acelasi timp.Chiar imi place de el!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

V-ati vazut, tu l-ai placut, iar el pe tine, nu prea! In acest caz nu ai decat sa accepti realitatea.Grinion!

| Katherrine explică (pentru neutrino):

El nu stiu daca ma place sau nu.Imi da uneori de inteles ca da alteori ca nu.Asta ma dispera

| valentingb a răspuns:

Un băiat așa ca el își dă seama că tu îl placi. Și dacă ar crede că nu îl placi, ar încerca să se facă plăcut, dacă ar vrea ceva. Sigur că poți încerca să te apropii de el, nu te oprește nimeni, dar gândește-te dacă merită atât efort. Inima îți zice da iar mintea zice nu? Ascultă mintea. Știu că e greu. Dar în final, el trebuie să dea dovadă de bărbăție, nu tu. M-ai amuzat rău cu "repăraș rockăr". Sunt tare curios ce înseamnă astahappy

| Katherrine explică (pentru valentingb):

Se imbraca ca un rapper si se comporta ca unul, dar asculta si rock laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te apropii de el ca sa il anunti ca il placihee hee

Crede-ma ca deja stie ca il placi pentru ca i-au spus alte persoane. Daca nu din cauza asta, atunci ar fi trebuit sa-si dea seama singur.

Dar cred ca pur si simplu nu-i pasa. Daca vrei sa fii sigura, pur si simplu mergi la el si vorbeste cu el, zi-i ca ti-ar face placere sa iesi cu el in oras candva.

Si vezi cum reactioneaza happy

| Katherrine explică (pentru anonim_4396):

Am iesit ca amici,el m-a invitat,m-a surprins nu ma asteptam sa ma invite inca din prima saptamana, dupa a venit vacanta si acum la liceu, la inceput m-a salutat, dar acum nu.Pur si simplu se uita la mine, dar nu ma saluta.

| anasweety a răspuns:

Pai nu le a zis baietilor lui ca e cu o fata ca stii cum is ei, repede fac misto unul de altul si cer detalii. apoi daca e la liceu ei la varsta asta au in cap doar cum sa agate cat mai multe fete, sunt copilarosi, mai ales el ca e rapperash rebel are el niste idei.dar imprieteneste-te cu el..iesiti ca amici, lasa totul sa vina de la sine si cu timpul poate va apropiati

| Katherrine explică (pentru anasweety):

Am iesit, cand vorbeam, eu ii trimiteam mesaj prima si era super sec.In ciuda a toate astea se uita la mine foarte dragut si totusi nu ma saluta, a vorbit cu prietenul lui despre mine si mie nici macar un mesaj nu mi-a trimis