| Sting99 a întrebat:

Intrebare pentru medici, farmacisti sau cei care au folosit climax control. De la ce varsta se poate lua? Functioneaza? Are efecte secundare? Va rog mult sa raspundeti serios si din experienta, nu din ce scriu altii pe net. Nu vreau sa apara ceva efecte secundare... FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca vrei ceva serios mergi la medic. Pe aici nu stau nici medici, nici asistente si nici farmacisti. Nu te juca!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic de famile sau un medic ginecolog.