| RAY a întrebat:

Intrebarea mea e in scop stiintific
oare daca se masturbeaza o fata virgina poate avea orgasm?

20 răspunsuri:
| Teiubescinsecret a răspuns:

Eu zic ca poate avea!

| EnvyU a răspuns:

Nu trebuie neaparat penetrare ca sa aiba orgasm, clitorisul este un punct erogen foarte sensibil. Sunt cateva tipuri de orgasme, vagina, clitoridian, anal. So yeah.

| SkyPilot a răspuns:

Da, poate. Poate ne explici si noua cum a evoluat stiinta acum ca ai aflat?

| Fatamuntilor a răspuns:

Ray, studiul stiintific se bazeza pe experinta, nu pe pareri!

| mihai69 a răspuns:

Desigur! altfel de ce crezi că s-ar mai masturba?!?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Desigur, pentrucă ea isi găsesste singură punctele erotice care declansează orgasmul.

| OnuOnulică a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ea e virgina sansele sunt destul de mici. Eu nu cred ca ar ajunge fix la orgasm... poate o placere mai mica dar nu orgasm!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Dn pacate nu sunt fata sa pot experimenta

| minrest a răspuns:

Poate avea, dar este un orgasm de mica intensitate si nu o leaga emotional de nimeni. Salut.

| justfreelove a răspuns:

Majoritatea fetelor au sanse mai mari sa aiba orgasm daca se masturbeaza decat daca intretin un act sexual obisnuit. (Baietii in general vor sa o bage si sa termine si sa se convinga singuri ca si fata a terminat cand a terminat si el, motiv pentru care fetele simuleaza orgasmul de fiecare data)

| Ofiintă a răspuns:

Da!laughing
Pentru ca isi stimuleaza punctele erogene care provoaca aparitia orgasmului.

| Ofiintă a răspuns (pentru OnuOnulică):

Si eu care ma intreb ca placerea simtita in momentul actului sexual este aceeasi cu ceea a masturbarii...

| Emilian65 a răspuns:

Si normal ca poate avea.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

De ce din pacate? experimentezi cu prietena ta, si vezi efectele imediat.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

De ce din pacate? experimentezi cu prietena ta, si vezi efectele imediat.

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Nu am, shade

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Hai ma... nu m-as fi asteptat!laughing
Oricum ai primit raspunsuri pentru studiul tau.
As fi dat si eu, dar nu sunt sigura ca esti majorhee hee

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Asa raspunsuri dau eu de nu par ca sunt adult?

| grab a răspuns:

Da, poate avea daca insista happy dar nimic nu se compara cu un penis bine facut! happy

| romarios70 a răspuns (pentru grab):

Corect, lung, gros si noduros. happy