| evilboy08 a întrebat:

Iubesc enorm o fata si i-am spus pe Facebook ca o plac foarte mult si i-am explicat tot si ea dupa 10 secunde o iesit sad.
De fiecare data cand eu intru pe facebook ea iesa.Eu am aflat ca si ea ma place si nu stiu de ce face asa.De fiecare data cand ma intalneam cu ea inainte,ea zabeste si se uita in alta parte si tragea cu ochiul spre mine, iar acum nu ma mai baga in seama.Am intrat intr-o mare depresie si sunt foarte trist si nu stiu ce sa fac. AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Roxx123 a răspuns:

Heeyhappy
Uite ce zic, nu o mai lasa sa plece, daca sunteti fata in fata. spune-i tot ce simti!
Incearca sa ii si dovedesti cumva. Unele fete fac asa de frica sa nu faca misto baietii..asa ca nu renunta, Ca tot se apropie ziua iubitilor:d fa-i o mica surprizabig grin
Succes!

10 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Poate vrea sa se joace un pic si sa se lase mai greu sau poate nu vrea o relatie, lasa-i un mesaj si intreab-o daca ai deranjat-o cu ceva si daca daca cereti scuze, nu stiu ce sa zic unor fete le place sa se joace

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Te place dar este prea timida asa fac fetele iti zic eu iti zic ca te plac si dupa incet incet nu te mai baga in seama ca nu vor sa rada ceilalti de ea asta se numeste reputatia (iesi cu ea pe ascuns.)

| PassingBY a răspuns:

Şi după toate astea, tu crezi că mai merită să îi acorzi din timpul tău?

| SyndicateX a răspuns:

Vorbeste cu ea fata in fata nu pe cacatu ala de facebook. Poate ai crezut tu ca trage cu ochiul spre tine. Daca ei nu ii place de tine nu o poti forta sa faca asta, cauta alta.

| Auroree a răspuns:

Un sfat barbatesc amice. femeile sunt concepute "malefic" laughing pentru ai ii determina pe barbati sa dea tot ce pot ca sa le dovedeasca ca le iubesc. asa si cu amica ta opresteo chiar daca fuge de tine si spune-i ca vrei sa fi cu ea si vrei sa afli care este parerea ei si de ce te evita. nu intra in depresie pentru o fata acesta este jocul lor. sper ca te-am ajutat happy

| Retardatus9000 a răspuns (pentru Auroree):

laughing

| Retardatus9000 a răspuns (pentru Auroree):

Pff ai facut o mare greseala.O fata nu-si doreste sa-ii spui pe facebook sau mess trebuie sa ii spui in fata si cu sinceritate.Credema n-am reusit pentru ca si eu iub' o fata si nu reusesc sa-i zic pe fb da in realitate? E cu mine in clasa dar aici e vorba de tn.Trebuie sa ii zici in fata daca i-ai zis si pe fb....aia e dar prindeo cand e singura fara prietene pune-i mana pe barbie si zii.Asculta...eu te iub mult mult de tot.O fata nu vrea sa auda tot felul de alintari si din astea vrea doar sinceritate.

| LiiaX3 a răspuns:

Nu mai fii trist. Probabil ca ai speriat`o, de obicei noi fete asa facem, nu stim ce sa facem in aceste momente (unele). Lasa-ii timp sa se gandeasca si apoi incearca sa-ii fi prieten si din aceea prietenie sa iasa ceea ce ti-ai dorit, ai incredere in tine la fel cum ai avut pe FB. Pentru ca esti un baiat sicner si profund si te felicit dar cand ve`tii prietenii nu ii baga "vrajeala ieftina " (vorba mea ) comporta`te cu ea ca un adevarat prieten. Bafta si nu mai fi trist, viaat merge inainte laughing nu te descuraja pentru ca sunt sigura ca si ea te place doar ca s-a cam speriat. Continua sa fii la fel de sicner si Baftaa multa.

| dolphin a răspuns:

Cand o mai vezi o opresti si o intrebi daca si ea simnte ceva pentru tine nu trebui sa fi trist ca exista multe femei in lume poate mai bune ca ia daca nu simte nimic ramaneti prieteni.

| evilboy08 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, acum am mai multa incredere in mine, si mersi mult Roxx123 pentru idee, l-a cat de trist eram am uitat ca se apropie ziua indragostitilor.