| Anonim9666 a întrebat:

M-am despartit pentru a doua oara de iubitul meu, care are 17 ani (eu am 18). El a fost virgin si dupa ce am facut dragoste a mers mai bine relatia doar ca a devenit putin mai gelos. Acum ne-am despartit de 4 zile deja,fiindca el spune ca vrea sa se distreze si sa nu mai aiba relatii. De cand ne-am despartit primesc pe ask intrebari de genu "daca as fi in locul lui,nu as gresi." sau "esti frumoasa","Ce sanse au baietii la tine?". Insa prietenii lui spun ca el e cel care imi scrie aceste intrebari. Ieri am iesit cu prietenele mele noi, pe care le-am cunoscut prin el. Insa cand am ajuns in orasul lor (deoarece suntem din orase diferite, la vreo 5 km),deja s-au adunat si baieti la masa noastra. Nici nu am ajuns bine ca a ajuns i el acolo,desi toti spuneau ca el este la majorat. Se tot uita la mine,si in timp ce eram la masa am inceput din nou sa primesc intrebari pe ask cum ca sunt sexi,sa il uit pe el si sa imi fac alta relatie,etc. Nu stiu ce sa cred. El spune ca nu ma iubeste si ca nu ii e dor de noi (desi nu a aruncat nimic din ceea ce ne leaga,nici bratara, nici tablourile cu noi), iar 90% dintre prietenii si prietenele lui imi spun ca el ma iubeste, ca e prostut si nu stie cum sa imi arate.Ce sa cred? Ma iubeste sau nu? big grin Tin sa mentionez ca am fost impreuna 2 luni jumatate.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da te iubeste dar nu cred că vă potriviti gelozia lui nu e bună, tu trebuie să i ei o decizie ce vrei sa faci. Tie i ti place de el? Crezi că dacă îi m aI dai o sansă se va schimba? Sau tot asa va fi gelos si nebun. O seară bună drăguță anonimă.

| Anonim9666 explică:

Am intrebat ce sa cred... oare ma iubeste? Si tu ce raspuns ai dat?

| Emilian65 a răspuns:

Baiatul si-a vazut scopul atins, de a face sex cu tine, si te-a parasit cu capul sus. Acum incearca prin orice metoda sa te faca pe tine geloasa.

| piticelm a răspuns:

rolling on the floor)))))

| mleonte81 a răspuns:

Posibil sa nu fie relatia de viitor din cauza faptului ca tu nu ai fost virgina, el fiind. Ceea ce insemna ca practic tu l-ai initiat in ale amorului si atat.Acum el trebuie sa caute si sa ia taurul de coarne,sa-l doboare, sa demonstreze ca-i barbat.
Asta nu-i o regula dar cam cu sentimentele astea se confrunta un baiat intr-un astfel de caz. Posibil sa ramaneti impreuna, relatia continuand cu schiopatari, frustrari {sau fara cele mentionate}, sau sa va despartiti definitiv doar ca pe urma peste timp si timp el sa revina spre tine ca barbat.

| Atlas996 a răspuns:

Buna raspunsul este in videoclipul asta, tipul stie ce zice

https://www.youtube.com/watch?v=qtPU7FL78CA

bafta!

| MihaiCatreTPU a răspuns:

Eu zic ca te iubeste, dar nu prea stie cum sa o arate. nu-ti fie griji. daca o sa-l ierti, si incerci sa te dai la el o sa stie cum sa-ti arate iubirea fata de tine