| HonneOnna a întrebat:

Ma cunosc de 4 ani cu un tip care e foarte de treaba si cred ca poate imi place de el. Adicaa..Imi place cum imi alinta numele si cand ma imbratiseaza, si stiu sigur ca ma place, dar chestia e ca, desi ne intelegem bine si ma simt ok cand sunt cu el, e o persoana foarte superficiala care se plictiseste repede. Nu imi mai place la el faptul ca nu citeste si ca nu are profunzime in gandire. Sunt confuza. Imi place, nu-mi place?thinking Am avut cateva momente destul de bune impreuna( Ce face muzica lui Ed Sheeran.straight face), dar nu stiu daca sa mai astept pana se mai schimba sau sa ma las purtata de chestia asta pe moment... What should I do?sad

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe moment lasa-te purtata de val cum s-ar spune. Poti fi convinsa ca nu va fi singurul baiat din viata ta. Fiecare relatie va aduce ceva nou in viata ta si din fiecare relatie vei putea selecta partile bune si sa le eviti pe cele rele si gresite in relatiile ce vor urma in viitor. Din acest motiv nu consider ca ar fi gresit sa ramai momentan cu el. Ai putea incerca sa-l modelezi si sa-l educi chiar tu.Mult succes.

| HonneOnna explică (pentru corbulalbrosu):

Merci, ai fost chiar de ajutorwinking Sper sa iasa bine treaba xD

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Şi tu ce anume ai vrea de la el?

| Prezidentul a răspuns:

Am inteles tot: iti place, va imbratisati, dar nu iti place... WTF.

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta cana cand tu nu vei mai crede, ci vei sti cu siguranta daca-ti place sau nu de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stim ce vrei, cum sa-ti dam un sfat?

Superficialitatea si faptul ca e prostalau nu se vor schimba, indiferent de cate ori il vei combina tu.

| Hitback a răspuns:

Asculta oana radu. Wakenaidu.

| Țoglă a răspuns:

Tu vrei să te măriți acuma? Asta nu o să fie singura ta relație mă gândesc.

| MedionTcO a răspuns:

Stii ce as zice eu? Parerea mea e sa te combini cu el. Daca-ti reuseste vezi daca se schimba, daca nu vorbeste cu el si explica-i toate cele spus mai sus.