| AfterStyle a întrebat:

Mai are rost sa continui? I-am zis ca o iubesc si ia a zis ca ramanem doar prieteni? Funda straight face!

Răspuns Câştigător
| ByllyGodBoy a răspuns:

Nu lasa capu in jos. daca nu te palce.fa-o sa te palca
tocmai pentru ca i-ai zis ca o palci
esti altu in ochi iei si poti sa o cuceresti
arata-i cat de multi ti al ea
uitate mereu in ochi iei
ce sa mai
fa ce sti tu mai bine
Bafta

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In cazul asta, renunta ca nu are nici un rost si ramaneti doar prieteni

| Noreasontosimle a răspuns:

NUsad Daca ea a spus ca vrea sa fiti prieteni, nu te place indeajuns de mult sa fiti mai mult decat prieteni. Sti cum e cel mai bine? accepta sa fiti prieteni pentru ca altfel se poate strica si relatia pe care o aveti acum si e mai rau sad. Iti spun sin propria experienta eu sunt fata, si baiatul care ma placea acum nu mai vorbeste cu mine ca inainte din cauza ca nu am vrut sa fiu cu el. Si e urat sa lasi prietenia pentru ca nu ti-ai vazut scopul realizat. E bine asa, o sa gasesti alta fata. Bafta!happy

| Neinteresantul a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar nu are rost sa continui. Am fost in aceeasi situatie si te asigur ca nu se va termina deloc bine. Incearca sa o uiti inainte sa te indragostesti prea tare de ea.

| ByllyGodBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate nu-i disruge visele ..lasa omu sa spere
Afterstyle ascultama incearca straduiete dati silinta si arata-i cat de mult o iubesti..totul va fi bine daca, acar incerci

| anonim_4396 a răspuns (pentru ByllyGodBoy):

Nu incerc sa-i distrug visele, dar ar fi mai bine asa. Am fost in exact aceeasi situatie si cineva m-a avertizat, iar eu nu am ascultat si nici acum nu mi-a trecut. Oricum poate ar trebui sa mai incerce putin, dar nu prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? nu ai de unde sti ca ea nu este pregatita pentru inceputul unei relatii, poate vrea sa se mai documenteze despre ce inseamna o relatie de prietenie ( cum ar fi cazul la toti sa facem asa ceva cind suntem la inceputul unei relatii ), ce benefici si ce dezavantaje poate exista intr-o si in urma unei relati, dar nici tu nu ne-ai zis mai multe, cati ani aveti, de cand va cunoasteti, daca ai mai fost intr-o relatie pana la fata respectiva, etc etc etc

| AfterStyle explică (pentru anonim_4396):

Ne cunoastem de 4 ani si ceva ea are 12 ani eu 14.Eu am avut doar o relatie dar nu cred ca asi numio relatie a fost de scurta durata straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AfterStyle):

E si normal sa ramaneti prieteni mestere, fata a dat dovada de luciditate, la varsta asta indragostiti vezi doar in filme

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

NU are sens sa plangi dupa o fata chiar si daca ea a fost Inima prin care ai trait o buna perioada de timp, stii cum se spune? Ce nu este sa fie, poti tu sa te dai si cu Fundul de astfalt ca nu va mai fi niciodata.
Asa ca sfatul meu? Go on, ca nu e singura si nici singurul de pe acest pamant!
Si Doamne Ajuta cu urmatoarele tongue

| rralukk a răspuns:

Pai inainte de toate intreab-o ce nu ii place la tine sau de ce nu vrea sa fiti impreuna? intreab-o neaparat!

| AfterStyle explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri Harababura, si raspunsul tau a fost bun dar pacat ca nu pot da 2 funde happy