| Alexandra2737hhs a întrebat:

Mie imi place de un baiat.prietenii au spus ca suntem frumosi impreuna dar.....are iubita dar el se uita la mine parca m-ar placea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Asteapta sa-ti vina randul, dar arata-i acest lucru. Daca esti frumusica sau chiar "buna", sigur nu vei astepta prea mult.

5 răspunsuri:
| Alexandra2737hhs explică (pentru neutrino):

Okwinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu mai ridica asa usor coada la fiecare gest al lui si incearca sa iti gasesti si tu un iubit

| SkyPilot a răspuns:

Sa-ti vezi de treaba ta. Daca o lasa pe alta pentru tine, o sa te lase si pe tine cand va da de ceva mai interesant.

| Alexandra2737hhs explică (pentru SkyPilot):

sad

| SkyPilot a răspuns (pentru Alexandra2737hhs):

Stiu ca nu iti place raspunsul meu dar daca te gandesti un pic ai sa intelegi ca am dreptate. Degeaba iubesti pe cineva daca persoana respectiva nu merita increderea ta.