| 2k18Tpu a întrebat:

Oare mai sunt criticați si băieții carora le place viața? Sau numai fetele o sa aibă de "suferit" toata viața?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să ai de suferit oricum dacă îți pasă de ce spun alții, indiferent de sex.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intr o societate normala, nu trebuie nimeni criticat ca omul e o fiinta poligama iar monogamia o minciuna, o inventie umana

| Jonas94 a răspuns (pentru RAY):

Este poligamă prin natură, monogamă prin alegere. Nimeni nu obligă pe nimeni, să fie în vreun fel big grin.

| asdf2kpower a răspuns:

Nu e pe invers?

| Helpme99 a răspuns:

Nu inteleg de ce va mai luati atat dupa gura lumii.
O viata ai, si e scurta.
Have fun.