| lorypoly a întrebat:

Sall! Este un baiat in clasa mea pe nume Stefan pe care il plac, dar el nu ma place. Ce sa fac? De 3 ani il plac si chiar daca stiu ca el nu ma place si mi-a frant inima prin gesturi prostesti tot il plac. M-am saturat sa adorm in fiecare noapte plangand! Va rog ajutati-ma cu vreun sfat, dar fara raspunsuri de genu' :,, Nu te consuma degeaba,,, pentru ca chiar mi-e imposibil sa nu ma consum. Raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos sa te placa!

| Adutzu2 a răspuns:

Daca nu te place si face gesturi prostesti inseamna ca nu te merita. Sa zicem ca intr-un final o sa accpete sa fie cu tine, nu cred ca o sa dureze mult relatia, poate ca o sa te faca sa suferi si mai mult decat acum, nu se stie!

| alisuc a răspuns:

Uita-te la alt baiat pentru ca daca nu te place nu mai insista pentru ca cu cat vei insista mai mult cu atat va fi mai indepartat. Crede-mi sa inmplat si cu cat incercam sa l fac sa ma cunoasca cu atat se indeparta de mine sper sa fi ajutat bafta

| AlleMrr69 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i sa incerce macar sa te cunoasca.