| CentyLox a întrebat:

Aseara eu am avut o mica problema cand am facut-o cu o virgină
Nu puteam sa mi-o bag toata si nu stiu de ce gen numa pe jumatate
Ceva explicații?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Explicatia este una singura si extrem de simpla. Canalul vaginal al unei virgine care NU a practicat niciodata ''degetica'' adica masturbarea prin care sa-si largeasca interiorului vaginului, este extrem de stramta avand largimea de 5-7mm in diametru. Fiindca vaginul este un organ eminamente muscular format din muschi circulari, in cazul in care fibrele musculare din structura sa nu devin perfect relaxate si elastice in urma preludiului, atunci acei muschi din cauza durerii aparute in urma intinderii lor exagerate in loc sa se destinda din contra se vor contracta, uneori inntr-o asemenea masura incat muschii devin RIGIZI ceea ce are ca efect strangerea canalului vaginal si penetrarea devine imposibila. Data viitoare va trebui ca in timpul preludiul sa-i fie vaginul masturbat cat mai bine si cat mai ''meserias'' inainte de penetrarea efectiva. Probabil ca ar fi indicat sa fie folosit si un lubrifiant de calitate. Succes!

| CentyLox explică (pentru corbulalbrosu):

Se masturbeaza si gata problema hmmmm daca e facuta de catre mine?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Probabil, penisul tau era prea lung pentru vaginul ei virgin.

| HazelEyes77 a răspuns:

Fiind virgina vaginul era prea stramt pentru o penetrare completa. In plus intervine de multe ori discomfortul si durerea resimtita de partenera si trebuie sa te opresti pe moment.

| DepravatRo a răspuns:

Da. Ai visat.