| Ani4ka18 a întrebat:

Am si eu o intrebare banala: este important pentru un baiat ca fata sa fie virgina sau nu?

13 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Daca chiar tine la tine, nu.

| Seby90 a răspuns:

Depinde.

Dar daca toti ar vrea virgine, nu am avea destule, tinand cont ca acu la 13-14 a ni e tarziu sa mai fii virgina.

| grab a răspuns:

Da, este important. dar ar fi bine sa fie un baiat sufletist ca sa aiba si fata o apreciere la schimb macar, nu o injuratura ca ce greu i-a fost lui saracu de el.

| fuzzer a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia.

Important este sa fii o fata decenta, tandra, capabila de sentimente, ca restul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa, nu inseamna ca te-ai culcat cu o duzina de barbati daca nu mai esti virgina. Daca ai un suflet bun si esti ok din punct de vedere fizic nu mai conteaza faza cu virginitatea. Nu asta e baza, numai daca nu cumva e vreun obsedat de virgine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru care baiat?

| redy04 a răspuns:

Nu neaparat.
Este extrem de important ca fata sa nu fie usuratica.

| Ani4ka18 explică (pentru redy04):

Mersi...da,asta-i si clar, stiu ca la baieti nu prea le place fete usuraticehappy

| Thau_Scump_Criysu_1997 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa fii virgina Ca Uni baietii sunt intelegatori

| DaniBoss49 a răspuns:

Pentru uni conteaza pentru alti nu

| Ani4ka18 explică (pentru DaniBoss49):

Dar pentru tine conteaza? Sa sti ca fata aia e cuminte, buna, iubitare, si sa intilnit cu un baiat mai mult timp(2ani de zile)si nu mai este virgina. Ceai face? Ai fi de acord sa te intilnesti cu ea?