| Claudiuvase a întrebat:

Salut, as vrea sa va cer niște Indicații utile pt mine. Am 16 ani si as vrea sa imi încep viata sexuală. As dori sa stiu cum ar trebui sa o iau si ce ar trebui sa fac sa o excit. Este mai mare ca mine cu un an.

Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu stii sa o exciti, te invata ea ce trebuie sa faci.

| CoC0xd a răspuns:

Iti dau eu un sfat.Nu este prea util dar vreau sa-l stii.Mai bine stai cuminte.BAIATULE ai 16 ani! Mai bine ai sta sa inveti si nu ai mai intretine relaxii sexuale cu fete (mai mari decat tine).Sa stii ca o fata nu se va uita la tine daca nu ai o facultate.Se va gandi ''In liceu asta ce a facut de nu a putut realiza nimic? A stat sa faca sex cu diverse fete?''. Chiar imi pare rau ca fac parte din acesta generatie. Daca adolescentii din ziua de astazi ajung sa se ''mandreasca'' ca nu mai sunt virgini de la 13 ani in sus, oare copiii nostri ce vor face? Tu si cu ceilalti sunteti un exemplu negativ pentru ceilalti si ne faceti tara de ras.Tu si cu prietena ta.In loc sa stea sa invete sta cracita.Nu-i de mirare ca fetele ajung sa o faca pe bani si sa se dezbrace in fata unor necunoscuti la camerele web.Curve sunt si curve vor ramane.Nu zic de prietena ta.Nu o cunosc si nu stiu ce planuri are cu viata ei.Zic in general happy Macar de era majora...Ai vazut lucrul acesta si la ceilalti baieti si te-ai gandit ca e cool sa nu mai fii virgin? Ce face omul, face si maimuta happy

| Maxnonymus a răspuns (pentru CoC0xd):

Nici o fata nu e interesata de facultatea pe care o ai...se uita la bani..crede-ma..daca stii cum sa faci bani ..nu ai nevoie de facultate..si oricum. unii dintre cei mai bogati oameni nu ai facultate

| DeeaMarry a răspuns (pentru Maxnonymus):

Te inseli.
In zilele noastre, sa ai facultate nu e un atu, dar sa nu ai e un mare defect.
M-as uita la un baiat care nu are bani, dar nu la unul care nu a fost in stare sa termine o facultate.

| CoC0xd a răspuns (pentru Maxnonymus):

Nu toate fetele se uita la bani.Salariile din Romania nu sunt mari ca sa zici ca ele vor vila cu piscină. Cred ca le este de ajuns un apartament in care sa poata sta cu sotul.Este adevărat faptul ca ai nevoie de bani ca sa poti intretine o casa si copiii.Un băiat poate sa fie dintr-o familie care nu esti chiar așa de înstărită si sa poată ajunge cineva in viata.Asta nu înseamnă ca el nu va putea învăța din greu ca sa intre la o facultate buna si sa aiba un salariu bun.Eu zic ca situația financiară pe care au avut-o parintii lui, ar putea sa-l motiveze sa persevereze ca sa le ofere copiilor lui si soției ceea ce el nu a putut avea.Pana la urma nu poate trai toata viata pe banii părinților. Daca esti sărac, nu înseamnă ca esti prost!

| NameHarris a răspuns (pentru DeeaMarry):

laughing) Du-te la ''puacalie'' ca tu ne minti!laughing)

| Maxnonymus a răspuns (pentru DeeaMarry):

Am uitat sa mentionez ...mai sunt si MICI exceptii.

| Maxnonymus a răspuns (pentru CoC0xd):

Nu are aproape nici o legatura ce ai spus, cu ce am spus eu...dar ai foarte mare dreptate..big like!