| stillandreiboss a întrebat:

Eu si prietena mea, amandoi virgini, am vrut sa facem sex.Totul era bine, dar nici nu reusisem penetrarea si am ejaculat iar dupa nu mi s.a mai sculat deloc Sunt cam ingrijorat in privinta asta. Ma tem sa nu am vreo problema.

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

E perfect normal, ţi-a trecut erecţia, te-ai eliberat/ţi-ai dat drumul, după 10-20 de minute ar trebui să-ţi vină înapoi acea poftă de sex şi erecţia.

| stillandreiboss explică (pentru raMLesS):

Multumesc! Am scapat de griji

| raMLesS a răspuns (pentru stillandreiboss):

Fundă dai şi tu ceva acolo. laughing?

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

"soraGrime intreaba:
Am facut sex pentru prima data aseara(amandoi virgini) si a fost foarte grea toata treaba pentru ca erectia se 'calma' imediat cum incerca sa intre, asadar nici prezervativul nu a putut fi folosit. am incercat fara, a reusit, dar a iesit din mine dupa foarte putin timp, deci nu a ejaculat inauntru. Mentionez ca ejacularea a fost stimulata doar handjob, dupa ceva timp de la prima penetrare, deci nu pot spune ca a fost vreun contact direct cu sperma, si totusi sunt panicata. Exista vreo sansa de a ramane insarcinata?(ciclul mi-a trecut de vreo aproximativ 5 zile) - mai e lichidul acela care iese inainte de ejaculare si care contine spermatozoizi, ala ma panicheaza... Am insistat sa lase prezervativul acolo, dar pur si simplu nu statea, pentru ca erectia trecea imediat. Si, de asemenea, este normal sa se ''culce'' atat de repede? Va multumesc."

este ingrijorata si prietena ta...

e normal, ba, prima oara...ce ai fi vrut? sa o tragi in penis cum tragea Vlad Tepes in teapa boierii corupti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

laughing))) Si o masina nou nouta se ia incet, in perioada de rodaj, no?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing