| Albert9928 a întrebat:

Salut, ieri pe zii am ieșit cu o fata si când am condus-o acasă ma pupat pe obraz si am dat sa o pup pe bot laughing si sa retras. Azi am primit un mesaj la ea si ma întrebat dacă chiar imi place de ea ( eram sigur că o măcina faptul acesta) si i-am răspuns cu un răspuns că am niște sentimente fața de ea. Pe parcursul conversații i-am aruncat-o dacă si ea ar simți ceva pentru mine si răspundea la sictir cu. Continuând Conversația. ( nu știu ce sa mai cred, dacă chiar nu-i plăcea de mine nu mai ieșea) un sfat va rog!

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ea accepta interesul tau, e o invitatie ca tu sa continui, dar asteapta de la tine sa o cuceresti, nu se va oferi pe tava.

| Albert9928 explică (pentru SkyPilot):

Pai dacă ma așteaptă ce naiba așteaptă sa vin cu un Bugatti in fata ei sa o iau la un suc?laughing Ce as putea face sa intru intr-o relație cu ea?

| SkyPilot a răspuns (pentru Albert9928):

O vrajesti. Ii acorzi atentie, ii oferi flori, faci complimente etc.

| Albert9928 explică (pentru SkyPilot):

Nu-i merge bine cu complimentele ei. Cu toate ca are orgoliu prost o sa zică cal că sunt limba după ea si cel mai bine să o cam evit pentru un timp ca dupa aia intra ea pe mine, prin câte am înțeles despre ea. Are orgoliu prostesc si trebuies sa imi bat capul mult cu ea happy