| woolfik a întrebat:

Salut, in ultimul timp nu prea mi se primeste sexul cu prietenul meu, lasam tot pe alte zile in care citeodata este din cauza lui apoi din ameu cum putem rezolva aceasta problema Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

O funda ceva?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Orice problema se rezolva discutand.
In special in cuplu,trebuie sa comunicati,asa ca stabiliti de comun acord cam cand s-ar putea si veti fi multumiti amandoi.
Ai cumva senzatia ca el nu prea mai doreste sa faceti dragoste?
Pentru ca atunci,undeva exista o problema...
Sper ca nu.
Hai, discutati, vorbeste cu el si spune-i ce anume te framanta, fixati o intalnire pentru asta si vorbeste cu el, faceti un mic program al vostru!

| SebastianCMT a răspuns:

In primul rand fii putin mai explicita! Daca stau bine sa ma chinui sa inteleg, nu iti mai prieste sau nu mai face dragoste! Incearca sa vorbesti cu el fii comunicativa cu el si nu amana, intr-o partida de dragoste placerea este la amandoi! Deci vorbeste cu el si vezi sa nu fie prea satul de la altele!

| woolfik explică (pentru SebastianCMT):

Bine, mersi

| SebastianCMT a răspuns (pentru woolfik):

O funda ceva?