| gooby_9305 a întrebat:

Am o intrebare
Deci:Imi place de o fata mai mare ca mine am vorbit pe mess intr-o seara si i-am spus ca imi place de ea i-am spus detalii despre mine si a spus si ea a zis ca sunt ok pentru ea dar ei ii plac baieti mai mari
Ce sa fac sa o cuceresc?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca te palcea cu adev statea cu tine. ori ramai prieten cu ea ori ignorohappy

| consiliera a răspuns:

Doar sa cresti mai mare ca ea.Ea are deja niste standarde, chiar dca esti cu ea, tot o sa se gandeasca la ele.Are principii, idei preconcepute.Cam greu.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Fetele in general isi doresc baieti mai mari decat dansele pentru ca ii considera mai maturi. Sper ca te-am ajutat.