| anonim_4396 a întrebat:

am o problema am fost impreuna cu o fata de 3 ori si ultima data ea a spus ca ma iubeste dar sunt cam rusinos...eu nu eram rusinos aveam doar respect fata de ea si ea poate se astepta sa "fac alt ceva cu ea" dar la varsta asta nu prea cred, am 13 ani si ea 12. O iubesc enorm, este singura fata pe care am iubit-o vreodata asa de mult dar ea a spus ca inca ma iubeste.Va rog daca se poate sa imi spuneti cum as putea sa o recuceresc a 4 oara dar fara sa o pierd dinoua, oare sa fac tot ce imi cere ea?!?! PS: Amandoi suntem cam rusinos unul fata de celalat.Nu jigniti, daca se poate raspunsuri si de la fete si de la baieti, Multumesc!

7 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Iar cu drame telenovelistice la 13 ani.Auzi, sa o recuceresti a 4-a oara laughing)) Recunosc ca de fiecare daca ma fascineaza sa va "ascult".
Pai poate fata se astepta si ea ca o tii de mana, ca ii dai un pupic pe obraz, ca ii trimiti un mesaj dragut ceva, ce vrei, femeile sunt mai emancipate si deja au pretentii.

| Nelamuritul a răspuns:

Ba nu fa tot ce vrea ea ca poate profita mai bine fa tu ceva ce crezi ca apreciaza zi sati deie ultima sansa si bafta.

| mariass a răspuns:

Doamne! Aveti 12, respectiv 13 ani. Totusi ce dracu sa faci cu ea la varsta asta decat sa stati in parc, la inghetata, cinema, un film. In puii mei, vrea altceva?! Inseamna ca si-a gasit de lucru de la o varsta foarte frageda... Si nu cred ca tu la 13 ani poti sa spui ca pe ea ai iubit-o cel mai mult pana acum. Cata experienta ai? Cuceresti fete de la gradinita?!

| KRIIIX a răspuns:

Nu " fa altceva cu ea " decat ce trebuie! Scoate-o la o prajitura/suc, plimbati-va, iar daca si tu simti la fel pentru ea, pastreazo!

| MoniBiss a răspuns (pentru KRIIIX):

As face asta dar nu pot pentru ca nu trebuie sa afle parinti ei...si in oras multi ii cunosc parinti si ma parasc si dupa am mari probleme

| KRIIIX a răspuns (pentru MoniBiss):

Pe ascuns frate!

| MoniBiss a răspuns:

A am uitat sa spun ca parinti ei nu trebuie sa afle ca eu am fost cu ea si ca poate voi fi... ca daca afla imi iau bataie rau.