| Corsi a întrebat:

Am si eu cateva intrebari. Vreau cateva caracteristici tipurilor de oameni de mai jos. [ Ma refer la dragoste ]

1. Tipul aventurier. Ce caracteristici are? Ce caracteristici are? Ce face intr-o relatie? Ce face de obicei cand nu e cu ea, ce face cand e cu ea dar nu sunt impreuna?
2. Tipul rau. Ce caracteristici are? Ce face intr-o relatie? Ce face de obicei cand nu e cu ea, ce face cand e cu ea dar nu sunt impreuna? Eu de obicei sunt cam rau dar cand o vad pe ea, ma pierd.
3. Tipul bun. Ce caracteristici are? Ce face intr-o relatie? Ce face de obicei cand nu e cu ea, ce face cand e cu ea dar nu sunt impreuna?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toate astea tin de pshiologia fiecaruia si e mai usor sa ghisesc locatia unde e un atom in univers decat ca sa inteleg complexitatea a 200 de miliarde de neuronii, intrebarile tale nu pot avea raspuns pentru ca fiecare e diferit si e greu de preciz ce face fiecare, tipul ala rau poate bea bere in timpul liber cu prieteni da de ce nu ar putea si ala bun sau aventurier?
de ce tipul bun nu poate fi aventurier? de ce un om nu le poate avea pe toate 3? sau doua? sau nimic din ceea ce spui tu acolo? cu toti avem aceste caraterristici de a fi bun,rau, aventurier totul depinde de mediu, ocazie, intamplare, experienta etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci sa ai in viata legaturi de prietenie-iubire doar cu cei care merita atentia ta si poti avea incredere deplina in ei. Asta in cazul in care nu faci chiar tu parte din primele 2 categorii.

| neutrino a răspuns:

Defineste te rog, ce intalegi tu prin a fi om de jos.
1; 2; 3: Atunci cand sunt intr-o relatie, toti fac sex ( sau macar se straduiesc) cu partenera. Atunci cand nu este cu ea, fiecare tip cauta sa o inlocuiasca rapid cu altcineva.