| Pcs_Jardel_1998 a întrebat:

cand stau langa prietena mea ejaculez mereu vreau sa stiu cum se numeste si ce tratament imi trebuie multumesc

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca doar stai langa ea si te scapa rasul, e cazul sa o rezolvi manual dinainte sa te vezi cu ea, asta asa ca sa nu miroasa a sloboz vechi pe langa tine cand o scoti la ecler in oras.

daca faceti petting si mai scapi si tu cate un strop cand iti vezi femeia goala, atunci sincere felicitari: ESTI Functional ca barbat. Mai ramane de vazut cat de femeie este ea, daca are nevoie de tine sculat sau culcat!?

Stima!
grab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google ejaculare precoce-tratamentwinking

| AlbertAinstein a răspuns:

Gandeste cu mintea! Apoi cu trupul!

| Pcs_Jardel_1998 explică (pentru AlbertAinstein):

Stiam ca e o boala ejaculare preroce parca se numea nu mai stiu

| suntserios a răspuns (pentru Pcs_Jardel_1998):

E boala doar daca se intampla in momentul in care ai o viata sexuala activa, la inceput e ceva normal, prin experienta si inaintarea in varsta o sa se rezolve