| anonim_4396 a întrebat:

Chiar am o intrebare foarte importanta. Cum sa-i spun unei fete ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! Cred ca este printre cele mai frumoase cuvinte :-D, spune-i-o cand esti langa ea si uita-te in ochii ei, atunci vei stii daca si ea simte la fel, bafta happy

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu-i spune ca i se urca la cap

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand trebuie sa asiguri ca si fata macar te simpatizeza.
Creeaza un cadru intim undeva unde sa fiti doar voi doi.
Poate fi chiar in parc, daca nu este prea frig sau la pizzarie / cofetarie daca iti permiti.
Astepti un moment propice! Ii spui cuvintele magice, spunandu-i cat de frumoasa este sau/ si alte complimente.
Nu uita sa-i oferi o floare.

| Xpressurself a răspuns:

Daca este prietena ta...pur si simplu spune-i cand nu se asteaptahappy si da, uita-te in ochii ei.
daca nu este prietena ta inca, la fel happy
secretul este sa te uiti in ochii ei ca sa simti daca e momentul sa auda asta. fara agitatie imprejur, prieteni bagaciosi, parinti curiosi etc si privirea aceea...curioasa ai ei. vei intelege.

| Moddi a răspuns:

Simplu : TE IUBESC sau TE PLAC!

| Nume30421 a răspuns:

"Te iubesc."

(E primul meu raspuns! Imi place site-ul asta! Ce incitant, ma duc sa mai raspund la chestii!)