| anonim_4396 a întrebat:

miine e ziua iubitei mele. avem numai 2 luni jumate impreuna..si ma gindeam sa-i cumpar doar un buchet mare de trandafiri..are 18 ani.ce ziceti? nu se va supara? pur si simplu nu vreau cu cadouri scumpe de la inceput.big grin

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si să îi faci si masaj in talpă. Poate stă pe tocuri si o dor.

| sofisis a răspuns:

Nu trebuie neaparat ceva scump dar e majoratul fetei...mi se pare aiurea sa ii dai doar un buchet de trandafiri. Sincer si daca erai un simplu invitat la ziua ei, tot mi se parea putin. Dar ii mai esti si iubit pe deasupra...

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu trebuie cadouri scumpe etc dar totusi e 18 ani asa ca ar trebui ceva mai mult.

| Bobbye a răspuns:

Pe langa acel buchet mare de flori ar merge si o bijuterie.

| BiAnCa765430 a răspuns:

Uite pe langa buchetul ala mare de trandafiri care vrei sa il cumperi ai putea sa ii faci si o mica declaratie de dragoste daca tot spui ca nu vrei cadouri scumpe si asta o sa ii placa la nebunie garantezwinking