| Annonymousthizisme a întrebat:

Salut TPU
Pe mess vorbesc de ceva timp cu o fata happy adica mai demult o stiu dar acum in ultima vreme vorbim mai intens sa zic asa laughing Cum mi'as putea da seama daca e atrasa de mine? big grin si pe facebook primesc aproape la fiecare poza likeuri din partea ei. seara stam si vorbim pana tarziu... cand imi pun o poza noua la avatar imi cere poza sa ma vada mai bine laughing exista o oarecare atractie?

Răspuns Câştigător
| andra_9585 a răspuns:

Da clar...cel putin te place, daca nu te placea nu te baga in seama, mai ales daca nu te cunoaste. intrebare: tu le-ai da likeuri la fete care nu ti plac? ai sta sa vb cu ele pana tarziu? le-ai cere poze doar ca sa le vezi mai bine?hee hee
Scoate-o repede la un suc!smug

9 răspunsuri:
| andrey96 a răspuns:

Parerea mea e ca nu e neaparat atrasa...din moment ce cauta iubiti sau ma rog, prieteni, pe mess nu e chiar asa cum crezi...
mai degraba disperata sa aiba pe cineva nu atrasa...dar continua pe drumul tauhappy

| Annonymousthizisme explică (pentru andrey96):

Andrey ne cunoastem happy ne-am mai vazut... avem o pasiune comuna (snowboardingul) numai ca anul trecut ea a avut o problema si nu a mai putut continua si de atunci nu ne-am mai vazut. dar am tinut legatura pe messanger. Suntem din acelasi oras numai cartiere diferite.

| andrey96 a răspuns:

Atunci zau nu stiu Rompeboy, inseamna ca exista pe undeva o simpatie, o atractie...ar fi bine sa profiti de ea evident daca fata merita.in rest, multa grija si atentiewinking

Serus

| bytzy09 a răspuns:

Clar ca te place nu o rata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca da.
si poate nu vrea sa recunoasca, (poate) dar eu cred ca este atrasa 100%

| Annonymousthizisme explică (pentru anonim_4396):

K acum vine partea grea laughing faza e ca nu am mai avut niciodata o prietena thinking oh go on eram rusinos in draci si nu puteam purta o conversatie cu o fata happy acum am mai scapat de rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima data e mai greu.
dupa incepe distractia laughing

| generallyillusion a răspuns:

Absolut ca acea atractie exista. Dupa parerea mea, de fata, da. Cred ca incearca, intr-o oarecare masura sa iti spuna ' hei, chiar nu iti dai seama? '. Daca simti si tu cat de putin ceva pentru ea, merita sa incerci. Bafta!

| printzutaw a răspuns:

Dap exista mai bine inreabo sh u direct daca ii place d tine la unele fete le plac sa fie intrebate direct