| DayZPlay a întrebat:

Sunt cu prietena mea de 4 luni, ea vine la mine in fiecare zi si vrea sa facem sex. Cum stiu asta? Pai ma musca de boxeri sau ma arunca in pat..ma rog, nu asta conteaza. Conteaza ca nu stiu daca ar trebui sa fac sex sau nu.Eu o iubesc.dar idk.Nu sunt pregatit. (Eu am 16 iar ea 15).

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Vezi sa nu ajungi tatic la 17 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Felcitari ca gandesti asa! De facut sex sunteti mici si veti avea timp de el atunci cand veti mai creste.

| grab a răspuns:

Cum sa nu fii pregatit? baietii sunt pregatiti de la 12 ani chiar din toate punctele de vedere cu atat mai mult al dorintei nestavilite de a descoperi vaginul. cat despre ea... e ceva perversitate genetica pe acolo si ar fi bine sa astepte macar 17 ani.

| NameHarris a răspuns:

laughing Frate uni vor rade de tinewinking Nu-ti imaginezi cati si-ar dori sansa asta;happy Protejeazate si nimic nu are ce sa se intamplewinkingDaca tu nu o vei face cu ea o va face altulbig grin Bafta!

| Skilline2012 a răspuns:

Eu zic s-o faci laughing Ai prea mult noroc si sunteti minori amandoi deci n-ai ce sa patesti, esti baiat omule.

| ZMR97 a răspuns:

Să-i dea cineva o bere la băiatul ăsta, poate așa o să-i vină mintea la cap!

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Bai, cum nu ai dat aici niste motive ( sa nu zic toate motivele ) pentru care te simti nepregatit, eu zic ca esti pregatit ca doar esti baiat laughing In mod normal, baiatul asteapta fata, nu invers, si s-ar putea sa te si lase pentru chestia asta... ma rog, tu o cunosti mai bine puppy dog eyes

| romarios70 a răspuns:

Ai tras tu concluzia sau ti-a spus ea? faptul ca va jucati o sa duca la sex pana la urma. nu te lega la cap de la varsta asta. fa-o cu cineva mai mare ca tine.