| Anonimul1233 a întrebat:

Vreau sa ii vad penisul unui coleg neaparat. Nu stiu de ce dar am o dependenta laughing (nu sunt gay, chiar daca suna intrebarea ciudat) vreau sa ma masturbez si eu cu cineva. De ex azi am fost sa cumparam pentru revelion eu el, si inca 3 colegi. I am spus ca am niste clipuri cu una si voia sa il vada. Eu i am vazut penisul in pantaloni si am pus mana (l am atins) s-a uitat la mine n a zis nimic si s-a uitat in continuare. Dupa il intreb ce facem de revelion si zice: O **** 2 3 si fetele degetica... Dar radea asa. Idk, ce pot face? Nu vreau sa zica ca s gay sau poate vrea si el...

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca nici el nu e reticent si daca insisti un pic mai mult ajungi la scopul tau. Probabil sunteti la varsta cand sunteti curiosi si vreti sa va explorati sexualitatea. O sa ti dai seama daca e ceva mai mult decat o curiozitate si daca te atrag si baietii. Numai bine

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ești gay, dar bisexual ești cu siguranță.
Și se pare că și el. Poți fără grijă să continui tentativele, cu siguranță veți fi amândoi fericiți.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ba da, esti gay.

| frestyfd222 a răspuns:

Vreau sa sug penidul cuiva de 12-13-14-15 ani

| baiatulcurios a răspuns:

Salut, și eu sunt la fel de curios despre alți băieți. Zi-mi cum putem lua legătura happy

| MihaiDanielDinPH a răspuns:

Conteaza cati ani ai/....Il poti chema la ***** fete, sau ii poti zice direct daca vrei sa va masurbati impreuna, ca nu ai fete/alt cineva cu cine sa dai ****...

| MikyIRG a răspuns:

Probabil esti gay