| Maryan17 a întrebat:

Salut tuturor, acum 3 zile am intalnit o fata care mi se pare mie foarte frumoasa, dulce si sexy(asta nu prea conteaza), i-am cerut numarul iei de telefon si de atunci vorbim in continu, pana aseara cand i-am zis ca imi place de ea, dar am avut o imprese ca ea nu ma place si ca are pe altcineva, ce sa fac?, sa o las balta sau sa continui cu ea?

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Eu am impresia ca te-a perceput ca pe un amic si atat.Depinde ce a-ti vb dar daca au fost lucruri normale atunci e clar.Scoate-o in Oras si vb cu ea fara nici o retinere.O sa aflii lucruri interesante, cum ar fi ca nu ai fost destul de tupeist sa ai zici asta de mai mult timp si ca acum ai picat in zona de unde nu se iese.Totusi incearca!

| Cristiann25 a răspuns:

La cum scrii normal ca nu te place.

| Danysan a răspuns (pentru Cristiann25):

Ce legatura are scrisu cu placutu?-Ia lamureste-ma si pe mine?

| Cristiann25 a răspuns (pentru Danysan):

Of iar trebuie sa imi bat capul.Sincer,tie ti-ar placea o fata "analfabeta" care nici macar sa scrie corect nu e in stare? Eu nu cred.

| Danysan a răspuns (pentru Cristiann25):

Sincer cand o vezi prima oara nu ai cum sa verifici daca scrie bine -Si cum mai e si dragoste la prima vedere ce te faci?

| Cristiann25 a răspuns (pentru Danysan):

Dragoste la prima vedere? Nu exista! Poate atractia aia fata de o persoana.De la atractie pana sa te indragostesti mai e.

| ByCats a răspuns:

Daca ea nu te place puteti ramane macar prieteni! De la prieteni la iubire e doar un paswinking

| tresco a răspuns:

Nu stiu ce sa zic prietene
intreab-o sincer si vezi ce zice
BAFTA