| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce care nu a aveti prietena, cum ati dori sa fie iubita, fata viselor voastre?

10 răspunsuri:
| AlexandruIonut004 a răspuns:

Sa fie sincera, o femeie inteligenta si independentă. Apoi daca ma iubește, e perfect.

| Vlaad1354 a răspuns:

Gonflabila.

| LoveSleep a răspuns:

Exact asa cum e ea.
Cand o sa ajung sa-i spun unei tipe "te iubesc" n-o sa conteze daca e vopsita verde si fara dinti in gura, o s-o plac pentru felul ei de a fi, o sa-mi placa atat fizicul cat si caracterul, cu defectele ei cu tot.

| DroGhys a răspuns:

Sa fie fidela, sincera, inteligenta, sa te iubeasca, sa iti fie alaturi mereu.

Si sa nu ne cacam pe noi ca oricum ne uitam prima oara la fizic. laughing

| Emysul97 a răspuns:

Sa arate ca un om laughing
Ce pot sa iti doresti de la o fata? thinking
Daca vei cauta fata "perfecta" nu o vei gasi niciodata

| haistai a răspuns:

Ca mine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu corp frumos si muta

| LoveSleep a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asta a fost genială laughing

| Alexandrionel a răspuns:

Aspectul fizic conteaza mult... in primele 5 minute cand te cunoaste. In aceste minute se contureaza in capul nostru 2 posibilitati: exclus sau posibil. Daca ai intrat in categoria exclus, foarte greu vei iesi de acolo. Daca esti in categoria posibil, dupa cele 5 minute totul depinde de felul tau de a fi, daca gasim personalitatea ta atragatoare sau nu. Personal apreciez dragalasesnia, seriozitatea (cu sensul de a fi o fata serioasa, chiar daca glumeste tot timpul), inteligenta, spiritualitatea, echilibrul si energia unei fete. Daca ma atrage si personalitatea ei, atunci chiar nu mai au importanta imperfectiunile fizice descoperite ulterior, in limite rezonabile, adica gen celulita riduri ascunse de fondul de ten, etc.

| TimoTimo a răspuns:

Sa nu insele, de partea fizica se ocupa Dumnezeu.