| mrsonny a întrebat:

Salutare.Am nevoie de niste sfaturi.Cum sa fac ca sa "ma simt bine" eu si prietena mea da fara sex sau contact sexual. Aveti ceva idei?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Petting. Ai auzit de acest mod de a face dragoste? Merita sa fie incercat sau experimentat. Succes.

| Goete a răspuns:

Daca simti ca nu te simti destul de bine cu ea... E o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate niște cartofi prăjiți.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Tu te joci pe Ps4 sau Xbox si ea la shopping si gossip cu fetele.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Monopoly.

| mrsonny explică (pentru DumnezeuTatal):

Io ma gandeam la Table sau Sah da nooo...o zis ca nu i plac.