| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 25 de ani si sunt virgin.
Ma intrebam daca ar fi o idee buna ca atunci cand voi avea o prietena sa-i spun secretul asta al meu sau nu. Ma gandesc ca daca i-l spun o sa ma creada vreun fraier si ma va parasi.
Asta e o intrebare adresata mai mult fetelor.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Frate, depinde ce fel de fată e. Dacă e de treabă ştii cum se va gândi? Priveşte din punctul ei de vedere: E virgin, sunt prima din viaţa lui.
Deci dă-ţi seama că mai mult te va vrea.
Tu dacă ai fi cu una de 25 de ani şi afli că e eşti primul din viaţa ei, cum te simţi? Nu bine? happy
Hai spor la căutat happy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji, prima data stai si vezi cum e: daca o vezi fata linistita, cuminte si vezi ca te iubeste ii spui si va aprecia asta la tine. Daca e una usuratica iti dai seama usor.

| xCarolina a răspuns:

Trebuie sa recunoastem ca e o intrebare destul de ciudata.Pai, in cazul in care ai mai avut prietene si nu ai simtit ca sunt potrivite pentru acest pas si pur si simplu ai asteptat-o pe cea potrivita, nu e asa rau.E firesc ca fata sa aiba anumite nedumeriri, dar asta nu e neaparat din rautate. Daca nu esti vreun ciudat sau ceva (ceea ce presupunem ca nu esti), iubita ta ar trebui sa se simta speciala pentru ca are acest privilegiu.Sa parasesti un baiat pentru ca e virgin e ca si cum un baiat te-ar lasa fiind ca nu vrei sa faci sex cu el, which ain't cool, bro.

| cristyblondu a răspuns:

Mosule stai chill oricum nu au cum sa-si dea seama ca esti virgin.nu prea ai cum sa observii la un baiat ca ee virgin nu-i ca la fete.doar una profesionista observa.da o funda mosule:d

| VirusS97 a răspuns:

Mda virgin in sensul ca nai mai facut-o nicidodata? Oricum nu te va parasi stai linistit nu dupa asta se iau fetele daca ma intelegi laughing

| Metempsihoza a răspuns:

O curva te-ar lua de fraier rapid. Dar nu cred ca un tip care a asteptat atat sa gaseasca o fata potrivita se uita la una din aia, deci stai calm, prietena ta se simti super fiind prima pentru tine happy

| DeeaNegrea a răspuns:

Buna. Eu zic ca da, priveste lucrurile asa: daca si ea e virgina o sa se bucure ca e prima data si pentru tine, iar daca nu tot o sa ii placa pentru ca nu stiu cum sa explic e important ca ea sa fie prima fata din viata ta sexuala. Succes.

| TheDavis a răspuns:

Sper ca nu te superi daca iti raspunde si un baiat. Parerea mea e ca daca acea fata chiar tine la tine si te intelege va accepta acest lucru si te va ajuta sa treci peste el, la propriuwinking. FUNDA?big grin

| Venssyk a răspuns:

Daca te v-a indragi cu adevarat eu cred ca nu va fi nici o problema ci din potriva te v-a ajuta sa treci peste aceasta etapa...si nici tu nu ar trebui sa te ingrijorezi din acest motiv... Bafta!

| willen a răspuns (pentru Venssyk):

Daca ma v-a indragi...ai dreptate

| Venssyk a răspuns (pentru willen):

Fundita? happy

| szmotovio a răspuns:

Depinde de fata. daca e cu picioarele pe pamant, nu te va parasi pentru asta

| 2487283ioo a răspuns:

Nu cred ca e nici o diferenta crysti pe langa cea a faptului ca...

| andreea146 a răspuns:

Nu cred ca o sa te creada...
happy

| willen a răspuns (pentru andreea146):

Ba o sa ma creada pentru ca asta e adevarul si nu stiu sa mint

| DeDiiDeDii a răspuns:

Ar trebui sa ii spui daca o vei iubi cu cat ii zici cu atat nu o sa se complice relatia voastra! funda?

| olabola a răspuns:

Nu-ti fa griji,nu toate fetele sunt asa, depinde de fata,daca vei gasi una care va dori ceva serios cu tine,(si asa trebuie sa faci avand in vedere ca ai o varsta totusi)nu va rade, si daca stai mai bine sa te gandesti nu ar avea dc sa te creada fraier, pentru ca fiecare isi inceoe viata sexuala cand vrea si cand simte, vor rade de tine doar fetele mai satule de caras.una care va tine cu adevarat la tine, nu va radewinking succes :*