| geo0003 a întrebat:

Salutari... dupa ce m-am despartit de iubita mea aceasta s-a combinat cu altcineva pentru doua saptamani apoi eu am intrebat-o daca vrea sa ne impacam(fara sa stiu ca e cu acel baiat)si a zis da.
ce sa fac? merita sa continui(am aflat de la ea zilele tracute ca a fost cu acel baiat)? sau ar fi mai bine sa renunt pentru ca nu a asteptat/nu ma iubeste?

Vreau doar raspunsuri la obiectbig grin

Răspuns Câştigător
| GrayGaby a răspuns:

Cu placere happy nu mai asculta faze cu "daca o iubesti nu stiu ce nu stiu ce" degeaba o iubesti tu daca ea sau el ( vorbind de ambele sexe)happy si faza cu vrea sa te faca geloswinking daca o persoana te iubeste gaseste alte metode nu asta happy dati un sfat calumea la om nu ceva care o sa il faca sa sufere mai tarziu

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ti-a demonstrat pana acum ca te iubeste merita sa fii cu ea. Cred ca a fost cu acel baiat doar sa te faca gelos.

| geo0003 explică (pentru anonim_4396):

Ma iubeste sarind in bratele primului intalnit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru geo0003):

Nu, tu! A facut-o doar ca sa te faca gelos.

| GrayGaby a răspuns:

La obiect happy uita-o e cam panarama daca face din astea happy nu am vrut sa jignesc doar am zis adevarul la obiect si necenzurat ah si in viata mea am invatat ca ciorba reincalzita nu mai are accelasi gust happy asa ca succes

| geo0003 explică (pentru GrayGaby):

Ai dreptate... mersi de sfatbig grin

| geo0003 explică (pentru GrayGaby):

Da... sa vedem ce se mai intampla in seara asta si ce imi mai zice azi(in seara asta ne intalnim)

| GrayGaby a răspuns (pentru geo0003):

Dap happy eu in locul tau daca as ierta-o as spune "fata mea a gresi e omeneste a persista in greseala e prostie curata" adica o data te-am iertat poate a fost si vina mea dar... daca se mai intampla o data inseamna ca problema a fost la tine

| geo0003 explică (pentru GrayGaby):

Ok mersi multi si succes in ceea ce ti-ai propus:d

| GrayGaby a răspuns (pentru geo0003):

Cu placere happy nu mai asculta faze cu "daca o iubesti nu stiu ce nu stiu ce" degeaba o iubesti tu daca ea sau el ( vorbind de ambele sexe)happy si faza cu vrea sa te faca geloswinking daca o persoana te iubeste gaseste alte metode nu asta happy dati un sfat calumea la om nu ceva care o sa il faca sa sufere mai tarziu

| valyvalentin07 a răspuns:

Pai depinde tu trebuie sa stii... adica sa simti. Parerea mea e ca daca o iubesti sa continui