| pisicutzaanna a întrebat:

Stau cu iubitul meu de 6 luni, el are 18 eu am 15, ne intelegem super si de curand mi-a propus sex anal...n-as vrea sa-l refuz dar sunt constipata de aproape 4 zile, credeti ca e o idee buna?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Prima circumcizie, acum sex anal.
Un troll reusit.
Si ne intrebi daca e o idee buna.
Nu e, draga mea.
Deloc si niciodata.

| DNSK a răspuns (pentru greece12):

Nici eu nu mai pot cu ei!

| greece12 a răspuns (pentru DNSK):

Stiu si mi se pare normal sa nu mai poti.

| DNSK a răspuns:

laughing) nu pot sa cred ca ai postat asa cevalaughing)))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu mai fă prostia aia de sex anal ce vede el in filme, te nenorocesti, chiar dacă nu ai fi deloc constipată si asta ar fi o scuză, nu fă sex anal, ce vrei să ajungi la operatie? E nebun?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iar pentru a scăpa de constipatie ia ceva, ori un dulcolax ori ceva ceaiuri, nu e bine să stai cu otrava in tine, trebuie să ai scaun regulat in fiecare zi, dar ce ai mîncat? Prostii de la fast food?

| neutrino a răspuns:

Fetele care practica sexul anal isi fac clisma. Putina igiena personala, sub toate formele ei, nu strica nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de ce numai eu nu te iau in serios dar restul da, nu stiu. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Delmoniko a răspuns:

Go for it laughing

| Sergiu72 a răspuns:

Nu.

| CorinaReg19 a răspuns:

Sex anallll am 19 ani nici nu mi-a trecut prin cap sa o fac, nici nu mi-a trecut prin cap SA ACCEPT propunerile iubitului meu. daca tu vrei, o faci. daca iti e frica ca te lasa daca nu o faci, atunci faci ce vrei. dar sa stii ca esti fraiera daca o faci doar pentru el.

| OchiDeVultur a răspuns:

M-am spart de ras cand am vazut intrebarea, fara suparare laughing)