| codreanumirela a întrebat:

Suntem de un an impreuna si am inceput sa facem petting pe la 9 luni e ceva rau? lui nu ii fac rau?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lui nu-i faci absolut nici un rau, atat timp cat aveti mare grija la igiena: dus complet, spalat atent pe maini, organe genitale si pe dinti inainte si dupa petting.
Acum sigur, mai depinde si ce varsta aveti. daca aveti 14-15 ani e rau, ca ardeti etapele si va depaseste situatia. daca aveti 17-18 ani, e bine ca av cunoasteti trupurile.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca il termini manual, sau faceti sex intre coapse, nu ii faci rau, pentru ca trebuie sa termine daca il exciti, altfel il doare ca naiba, si nici nu-ti poti imagina ce nasol E! Dar discutati sincer, pentru numele lui Dumnezeu!

| frumusica80 a răspuns:

Buna, petting este o idee buna, este primul drum sa dai si sa primesti sentimente bune, cand tu si iubitul tau va cercetati trupurile este forte bine, si areti iubitului tau ce atingere iubesti si cu ce te poate face sa te simti bine, si al lesi sati arate ce iubeste si el sa se simta bine, si acum amandoi va simtit bine asa ca nu ai faci nici un rau.si cand tinpul vine ancepi cu el sa faci adevarata dragoste, si cand ai fantezi poti sa faci multe lucruri ca amandoi sa va simtiti bine fara sex.successs pa

| nenitzu86 a răspuns:

Ba daaaaa. Are saracu niste dureri... :-|

| florinel_8849 a răspuns:

Probabil este prea prost si nu vede mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Definitie: Termenul de petting acopera mai multe activitati sexuale : lasarea de sperma pe gât, sarutul profound si atingerea erotica a partenerului. Atingerea, mângâierea, masajul si sarutarea corpului partenerului poate avea loc prin haine sau pe sub haine si termenul de "heavy petting" de obicei implica înlaturarea unor obiecte de îmbracaminte si atingerea sub mijloc.
Mainile spala-te sa nu va infectati, de 9 luni mi se pare cam mult
uite aici si efecte negative
http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:q_r3dih5adEJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, atata timp cat ejaculeaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu