| Dumitrita_Melinte_1998 a întrebat:

Tema de gandire. care e diferenta intr o poza in sutien si cea de la plaja?happy

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Desi vestimentar esti relativ la fel, te afli in locuri total diferite. La plaja esti in costum de baie ca sa te bronzezi, sa nu mori de cald, sa te balacesti "frumos", pe cand o poza pe care o faci in sutien acasa e ca sa atragi atentia, eventual sa-ti mai zica vreunul "papushyk, ce bunaciune esti", ca sa-ti alimenteze stima de sine(vorbesc la general). Sper sa nu se simta nimeni ofensat de opinia mea, sunteti liberi sa faceti ce va doriti happy

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Diferenta e 0... e ideea ca unii percep sutienele ca fiind mai intime decat costumul de baie. idioti happy

| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista absolut nici-o diferenta, insa aceasta apreciere este valabil doar in cazul persoanelor echilibrate, educate si cu o conceptie libertina sanatoasa in privinta normalitatii si la urma urmei a conceptiei de libertate de a avea o gandire neindoctrinata. happy

| LoveSleep a răspuns:

Păi una e în sutien și cealaltă e în costum de baie. Logic.

| kandaraki a răspuns:

Diferenta este ca intr-o poza apari in sutien iar in cealalta poza e plaja.

| OrbulCuVedere a răspuns:

Nu stiu, doar ca imi place sa vad amandoua lucrurile si chiar deodata.