| OliCT a întrebat:

Unui baiat ii place de mine, dar nu sunt sigura ca ma iubeste sau doar profita pentru ca sunt mereu singura in casa (parintii plecati la munca in strainatate). Voi ce parere aveti?

93 răspunsuri:
| rubyyy a răspuns:

De ce mereu te gindesti la rau? Uita-te la partea cea buna, lui ii esti pe plac.Ce au parintii tai cu el.Incerca si dai o sansa. succese ))

| Miihaa a răspuns:

Incearca sa il cunosti sa il achinezi unpic ca sa vezi cum reactioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ghicit.Dar ca sa te convingi il inviti la tine, si dupa aia ii spui ca parintii tai vor sa-l cunoasca si sa discutati impreuna despre inseperea sexului.sa vezi ce mult te iubesteeeeee, ca nu prea o sa-l mai vezi la ochi decat de la distanta.

| Marya_Marya_1995_Avr0 a răspuns:

Depinde acum depinde cum se comporta, gesturi si chestii din astea desigur il poti intreba acest lucru pentru a te convinge tu singura

| Ralf1971 a răspuns:

Daca si tie iti place de el atunci regulativa pentru ca in viata ramaneti cu asta.

| WorldFullOfShit a răspuns:

Încearcă să petreci timp cu el, dulceață. Așa vei află ce simte băiatul ăsta de fapt. Dăi timp, prefăte că inghiți anumite gesturi ale lui, așa îți vei da seama dacă el se preface sau chiar ține la tine. Sper că am ajutat!

| CityOfSatan a răspuns:

In mod evident profita de situatie, acum depinde de ceea ce vrei tu: Pe cineva care sa fie alaturi de tine la bine si la greu sau pe cineva care sa fie cu tine cat mami si tati sunt plecati?
E decizia ta.

| xXxStEfaNxXx a răspuns:

Sigur vrea sa te violeze

| Andreiiiiiii1 a răspuns:

Scuza-ma ca-ti spun, dar el vrea doar sa profite de tine ca esti singura acasa, doamne fereste se ajunge la viol. Daca vreti sa iesitit sa va vedeti iesi-ti intr-un loc public

| Anonimastilata a răspuns:

Nu cred ca poate profitade asta, ca esti singura acasa, ami ales la varsta astacand sunteti mici tongue
Daca ii place de tine sau doar face misto ar fi trebuit sa iti fi dat seama deja, de exemplu...a facut ceva dragut pentru tine?

| SofiaAbigail a răspuns:

Nu-l chema la tine.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim asta.Vezi cum se comporta cu tine.

| LoveMyDool a răspuns:

Daca crezi ca el profita de tine, ignora-l!
Mdaaa...aici,cred ca iti va fi greu in cazul in care simti ceva pentru el sau iti place ca profita(nu cred ca este cazul)!
Incearca sa vorbesti cu el despre aceasta parte a prieteniei, incearca sa il intrebi daca simte ceva pentru tine sau doar spune asta asa, de fatada!
Apropie-te mai mult de el si iti vei da seama!
Funda? :*

| saxyha a răspuns:

Minte-l o vreme ca nu mai poti sa-l chemi la tine si vezi cum reactioneaza. Daca se distanteaza si nu-ti mai acorda la fel de multa atentie inseamna ca a vrut doar sa profite de tine, daca se comporta la fel nu ai de ce sa-ti faci griji.

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Vrea sa i-o sugi big grin

| 6684464 a răspuns:

Pai., daca ai mai mult de 15 ani, profita, daca ai mai putin de 15 atunci evita-l laughing
Te iubeste doar daca va cunoasteti de cand erati mici si de atunci ati ramas cei mai buni prieteni, de asemenea daca sunteti cei mai buni prieteni s-ar putea sa te si iubeasca.
Dar in general, rare sunt sansele ca un baiat sa iubeasca o fata, dar pana sa-ti dau un raspuns final, spune-mi cati ani ai tu si el, de cat timp va cunoasteti si., daca iti place de el.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Păii cum să îţi zic? thinking Uită-te şi tu după el laughing Şi vezi cum se comportă cu tine. Apoi îţi poţi da cu seama dacă chiar te iubeşte sau te foloseşte!winking

| MSAna a răspuns:

Daca nu a ajuns in zona intima atunci cum naiba sa profite de tine? Poate e chiar fericit ca puteti petrece timpul impreuna, dar fii mereu atenta sa vezi daca ai totul prin casa. laughing)))

| Lavinutza_Emilia_1997 a răspuns:

Depinde ce discutii ai cu el sau ce se intampla intre voi! Nu cred ca cineva de aici(TPU) iti poate da vreun sfat pentru ca nu cunoastem situatia in totalitate!

| cristintza94 a răspuns:

Se foloseste de tine

| Iwannabesmart a răspuns:

Daca te place, te si iubeste...doar el stie daca profita, dar nu prea cred ca ar face asta..de ce ar face una ca asta? Nu prea cred ca profita de tine.

| iDarkonillSolo a răspuns (pentru RAY):

Ba gata am 13 ani laughing)) nu mai vreau sa aud sex porno porno sex sexlaughing

| Seraphim97 a răspuns:

Cunoaste-l,asteapta si vezi ce gandeste...Doar nu fii prea credula happy

| Ancutabibirobi a răspuns:

Daca te ar iubi ti ar demonstra

| gaspard a răspuns:

Acum iti spun parerea mea ca barbat si ce a-si face daca prietena mea ar sta singura.ce spun in gandu meu:ma dau pe langa ea ma invita 1 zi la cafea a 2 zi la un ceiulet si asa eu trag fara scrupule si daca ma indragostesc de ea bine daca nu o aburesc aiurea si ma aleg si cu sex.asa draga spune-i ca 2-3 zile n-ai chef de nimic vrei sa stai singura daca accepta mai fa chestia asta o data si daca iar accepta e clar ca te iubeste sau te place, daca incepe cu discutiile si certurile e clar ca vrea doar sex

| Florentina9210 a răspuns:

Pai tu ca fata, asa te respecti? Aduci un baiat la tine acasa, stiind ca parintii sunt plecati la munca..halal educatie ai primit!

| SmileyAwesome a răspuns:

Vrea sa te violeze si atat

| Popcorncubranza a răspuns:

Eu te-as *** in locul lui

| Deea_Andreea_2001 a răspuns:

Evita sa va intalniti in casa... intalniti.va intr.un loc public

| David_Raul_1992 a răspuns:

Verifica daca nu e luat de pe olx.ro (pentru a-ti da seama daca e de pe olx.ro, verifica certificatul de adoptie) happy