| OliCT a întrebat:

Unui baiat ii place de mine, dar nu sunt sigura ca ma iubeste sau doar profita pentru ca sunt mereu singura in casa (parintii plecati la munca in strainatate). Voi ce parere aveti?

93 răspunsuri:
| CezarinaLunaria a răspuns (pentru RAY):

Prășesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu stiu, ar o sa iti spun ce cred, am mai multe opinii :
1.E posibil sa nu ii placa prezenta parintilor tai din nu stiu ce cauza.
2.E posibil sa te foloseasca pentru corpul tau.
3.E posibil sa te iubeasca cu adevarat.
4.E posibil sa fie certat cu parintii tai.

Cam atat mi-a venit in minte

| AlexDkfy a răspuns:

Stai linistita ca nu e cel ales, cel ales vine fara sa te astepti si te loveste ca un drog + ca cei care rad cu tine sau de tine si te tachineaza sau te enerveaza acei baiati te plac 90% din ei si eu fac asa (Poti sa incerci cu el dar fi rece el trebuie sa te castige si daca se strofoaca sau macar incearca "BINGO")