PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Va protejati daca nu vreti copii?! Uitati inca o data pentru ce!

http://timisoara.tvr.ro/......10418.html

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Problema copiilor de azi e că îşi încep viaţa sexuală de la 12 ani şi nimeni nu vorbeşte despre asta.Chiar şi acum, în secolul XXI când există Anticoncepţionale şi prezervative, copiii nu sunt foarte bine informaţi, motiv pentru care apar atâtea sarcini nedorite.Pe lângă faptul că încă nu au corpul dezvoltat, îşi pierd şi copilăria.Ar trebui să îndrume cineva copilaşii aceştia pe un drum mai bun.

| IngerAlb a răspuns:

Interesant articol

| losseru a răspuns:

Sa nu se mai dea alocatie, daca au copii