| luce20022 a întrebat:

VA ROG MULT AJUTATI-MA! este un baiat pe care il plac mult si el ma place de asemenea. am iesit o singura data. acum nu stiu de ce dar nu prea imi mai scrie. e online pe facebook dar nu imi scrie sad nici nu stiu ce ar trebui sa fac...

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

El asteapta sa il bagi tu in seama fiindca probabil e rusinos de felul sau.

| Lawliet14 a răspuns:

Sa-i scrii tu prima!

| dianainsta01 a răspuns:

laughing scrie-i tu prima, poate e doar timid. Gaseste un motiv sa il întrebi de ceva si incerca sa vezi daca vrea sa iti raspunda. Propune.i sa va intalniri, poate in grup pentru inceput si asteapta reactiile. Sa nu te arunci din prima. esti sigura ca te place si el? Dupa ce ati iesit doar o data?