| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sfaturi!
vara trecuta eream cu 4 cologe mergeam in parc cand pe strada una din colegele mele s-a intalnit cuun baiat car o cunostea si a mers si el cu noi si isi cauta iubita nu mi-a placut de el atnci dar acum cateva saptamani l-am gasit pe facebook si i-am dat cerere si el nu ma mai cunostea dar eu l-am cunoscut si m-a iintrebat daca am iubit si i-am zis ca nu am dar eu aveam si el a zis ca nu are si am vorbit cam 2 saptamani si ne-am indragostit unul de celalalt si ell mi-a zis ca ma place maxim dar are iubita si vrea sa stea cu mine si eu la fel vruiam si mi-a zis ca sta cu ea de 8 zile si nu stie cum sa se despata de ea. intre timp ne intalneam si intr-o zi m-a sarutat si m-am indragostit mai tare de el si el de mine dar acum cateva zile m-am intalnit cu el si cu 2 amici de ai lui si el nu prea m-a bagat in seama si eu cand am ajuns acasa la mine i-am dat mesaj si i-am zis de ce nu m-a bagat in seama si mi-a zis ca eu nu l-am bagat in seama nu el pe mine si apoi s-a suparat pe mine si m-am rugat de el sa ma ierte si dupa 3 zile m-a iertat dar dupa ce mam rugat eu de el. mie mi se pare ca un baiat cuminte dar prieteni cu care a venit au zis ca este un golanas de cartier ca ei si asa a zis si el ca este dar a zis doar in fata lor asta ca mie nu mi-a recunoscut cand l-am intrebat. adr de cand m-a iertat nu ma mai baga asa de mult in seama ca pana acum... voi ce credeti ca se va despati ce cea cu care sta acum pentru mine sau a zis doar asa? dati-mi mai multe sfaturi va rog am mare nevoie de sfaturile voastre :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iti dai prea mare importanta si mintea ta nu prea functioneaza.

| deea1096 a răspuns (pentru neutrino):

Serios nu ma jigni ca eu nu jignesc pe nimeni asa ca ai grija

Răspuns utilizator avertizat
| Bibzzz a răspuns:

Doar asa de vrajeala a zis ca se desparte de aia. Daca a inceput sa faca asa sigur nu te mai place sau doar da tendinte.Norocwinking