| farmacia a întrebat:

Cum vi s-a parut Evaluarea Nationala la română? Eu am facut destul de bine (am gresit doar la o prostie, la măsură). Credeti ca o sa fie note mari avand in vedere ca subiectele pareau simple? Intreb asta pentru ca citeam pe net ca ceilalti elevi ziceau ca a fost greu.

2 răspunsuri:
| DeCeMaiContează a răspuns:

Mi s-a parut chiar foarte simpla.Numai ca din neatentie am gresit putin. Sper insa la macar un 8.50

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.:*
Din punctul meu de vedere, subiectele au avut un grad scazut de dificultate.
Sper sa iau peste 9, 50.
Ar trebui sa fie note mari, avand in vedere ca cerintele au fost accesibile.