| Ciorba_Bianca_1991 a întrebat:

Am doua prietene foarte bune e ceva in gen o prietenie in trei dar e greu si pentru mine si pentru ele pentru ca apare Gelozia cand eu ma imbratisez cu o prietena se supara cealaltă cand se imbratiseaza ele (sau ceva in gen)ma supar eu ce sa fac eu incerc sa le inteleg ca nu trebuie sa fim geloase dar e greu asa in trei

Răspuns Câştigător
| Adrian1555 a răspuns:

O prietenie in 3 rar va merge
Asa e si in cazul meu
Si acum ca m-am mutat din zona aia incep sa cred ca o sa fiu cel exclus
Dar cum spuneam
O prietenie adevarata e in 2
In 3 nu prea merge
Ca daca tu vrei sa mergi undeva
Si una din cele 2 nu vrea practic a 3-a strica tot
Eu iti zic sincer
Incearca sa te apropii mai mult de una din ele
Ca le viitor sa nu ramai cu un gust amar in gura
Oricum bafta

1 răspuns:
| munteanuionvictor a răspuns:

Nu e greu. E bine să sunteți unite. Gelozia pe care o aveți voi e trecătoare.