| alehara a întrebat:

Buna am 15 ani si am 1, 53 inaltime si prietenu meu are 1, 85 oare intaltimie ne va afecta relația?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care-i problema? Asta conteaza pentru voi? Daca va iubiti nu conteaza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ope asta se bazează relatia voastră da, dar la varsta ta ce sa vrei m ai mult.

| RAY a răspuns:

Relatie? trezitiva dragii mei din somnul cel moarte in care ne adancira poporul american cu toate aiureile lor, baiatul vrea sex de la tine te vede mica, prostuta hai sa o desvirginiez si pe asta, la cat de inalt e sigur isi gasea o fata mai inalta ca tine de ce sa caute

| ywar a răspuns:

Relatie la 15 ani? Cum e relatia voastra la 15 ani? E cumva te pune in genunchi sau capra si presteaza pe la spate? Asta e relatia la 15 ani?

| Lawliet14 a răspuns:

Deloc, o sa te iubeasca asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca te doare de gura lumii. nu uita ca lumea mananca rahat mereu si nu ramai cu "ei" ci cu el

| Takatsuki a răspuns:

Nu văd problema.

Sunt mai înaltăăă și am 12 ani. laughing
Fără supărare.

Ily.