| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani si nu am avut niciodata un iubit...nici nu m-am sarutat cu nimeni. si asta nu pentru ca sunt urata, nu stiu de ce sad stiu, o sa imi spuneti ca acum trebuie sa ma tin de scoala, sa nu ma gandesc acum la asta, dar vreau pe cineva care sa imi fie alaturi cand am nevoie, in afara de parinti, vreau pe cineva pe care sa iubesc in alt mod. cateodata ma simt asa de singura, si cand vad numai iubire in jurul meu, ma intreb de ce nu as putea avea si eu pe cineva care sa ma iubeasca asa cum vreau eu... e normal sa nu am prieten la varsta asta? voi la ce varsta ati avut primul prieten?

69 răspunsuri:
| JRD a răspuns:

Nu vrei sa fim impreuna?

| Negrila_Florin_1999 a răspuns:

Dacă vrei pot fi eu iubitul tău

| Dan_Ceci_1969 a răspuns:

Cearca si ai da vezi

| Zaharia_Angelo_2002 a răspuns:

Uau,esti prima fata care gândește exact ca mine cabd vine vorba de lucruri de genul asta.Si eu caut o fata si pentru ca vad ca tu gandesti ca mine, ai vrea sa vorbim in privat despre lucruri?

| Blagoev_Marius_1986 a răspuns:

Buna draga pot avia eu o relatie cu tine de unde esti

| Gugeaman_Teodor_2000 a răspuns:

Din ce judet esti?